Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

na ilustracji collage z plakatów z imprez

KASA CZYNNA

  • poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00
  • wtorek, środa - godz. 11:00-15:00
  • sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą
  • godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link
  • sprzedaż online https://ock.systembiletowy.pl/ kończy się na godzinę przed wydarzeniem / seansem w kinie
  • informacje o punktach sprzedaży online poza OCK znajdują się przy informacjach o wydarzeniach

Lista wydarzeń w sezonie 2023/2024 jest na bieżąco aktualizowana.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
29 września o godzinie 19:30 po raz drugi odbędzie się program w wykonaniu Igora Kwiatkowskiego pt. "Tylko śmiech nas ocali". "Świat kradnie polskie piosenki", "Koniec Netflixa", "Kąpiel tylko raz w tygodniu", "Kobiety odnoszą liczne obrażenia" - to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Igor Kwiatkowski w swoim najnowszym programie. To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor Kwiatkowski pokaże, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić.
bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
1 października o godzinie 17:00 odbędzie się koncert w wykonaniu Duo Performance w składzie Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton), pt. "Najpiękniejsze melodie świata - operetka, musical, muzyka filmowa". To pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny przepełnione światowymi standardami, przebojami operetki i musicalu. Podczas koncertu zabrzmią miedzy innymi brawurowe czardasze, arie i duety operetkowe z "Księżniczki czardasza", "Wesołej Wdówki", "Hrabiny Maricy, "Balu w Savoyu", hity z musicali "Skrzypek na dachu", "Upiór w operze", "My fair lady", "Czarnoksiężnik z krainy oz", "Deszczowa piosenka" oraz przeboje światowej piosenki, jak „Hallelujah”, „Believe”, „Dumka na dwa serca”, „Time to say goodbye”.


bilety w sprzedaży poza OCK
2 października o godzinie 20:00 koncert "Kortez - Naucz Mnie Tańczyć Tour". W trakcie rocznej przerwy w koncertach Kortez nagrał płytę "Naucz Mnie Tańczyć". W tym czasie zmienił się również skład zespołu, który pracował przy powstaniu nowego albumu i który będzie towarzyszył Kortezowi. Na program jesiennych koncertów złożą się piosenki z nowej płyty, a także najpopularniejsze piosenki Korteza.


bilety w sprzedaży w OCK
4 października o godzinie 18:00 odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka pt. "Chopin i Grieg - muzyczni bracia". To trzeci z czterech, zaplanowanych w 2023 roku, recitali fortepianowych w wykonaniu Anny Lipiak i Grzegorza Niemczuka.


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
9 października o godzinie 17:00 i 20:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Cezarego Żaka, Bartłomieja Topy, Małgorzaty Pieczyńskiej, (zamiennie) Agnieszki Więdłochy / Marty Chodorowskiej i Michała Zielińskiego, pt. "Kolacja dla głupca". Tytułowa "kolacja dla głupca" ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi bogaty wydawca i człowiek sukcesu. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów przeradza się w arcyzabawny spektakl w komiczny sposób ukazując bohaterów, ich słabości i wady.


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
14 października o godzinie 16:00 i 19:30 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Katarzyny Ptasińskiej, Sebastiana Cybulskiego, Wojciecha Solarza, Michała Lesienia-Głowackiego, Michała Meyera, Marka Kaliszuka, Piotra Zelta, pt. "Goło i wesoło". To historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ.
bilety w sprzedaży poza OCK
18 października o godzinie 19:00 odbędzie się stand-up Abelarda Gizy pt. "Samertajm", podczas którego wystąpią również Kuba Śliwka oraz Janusz Pietruszka. Abelard Giza znany jest jako stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. W latach 1999-2004 był liderem Kabaretu Limo, z którym zdobył liczne nagrody i wielką popularność. Jest twórcą programów stand-upowych: "Proteus Vulgaris", "Ludzie, trzymajcie kapelusze", "Numer 30", "Piniata", "Zaodrze" oraz serialu "Kryzys".

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
20 października o godzinie 19:00 odbędzie się koncert Trzech Tenorów. Każdy z trzech tenorów - Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Mariusz Adam Ruta - ma tak bogaty repertuar, że układa się on w bukiet muzyczny, w którym będą dominować najpiękniejsze polskie i światowe przeboje. Koncert Trzech Tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew, to wydarzenie pełne humoru i zabawy z przebojami m. in. Elvisa Presleya, Franka Sinatry czy Zbigniewa Wodeckiego.bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
22 października o godzinie 16:00 odbędzie się spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie, w wykonaniu Anny Gornostaj i Olafa Lubaszenki, pt. "Małżeństwo to morderstwo", brawurowa komedia, w której zostanie rozwiązana... małżeńska zagadka kryminalna. Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to... aby robić to co zawsze! „Bałaganiarz” i „Wszystkowiedźma” uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu będzie towarzyszyć gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni...


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
27 października o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie zaprezentowana, przez Teatr Muzyczny Arte Creatura, operetka w III aktach Emmericha Kálmána, pt. "Księżniczka czardasza". To jedna z najbardziej znanych i uwielbianych operetek napisana przez najwybitniejszych librecistów wiedeńskich. Fabuła osnuta jest wokół miłosnego mezaliansu, który odzwierciedla ówczesne życie arystokratycznych elit. Młody książę Edwin zakochany w węgierskiej szansonistce Sylwii gotowy jest popełnić mezalians i poślubić artystkę kabaretową. Stary książę ojciec wzywa jednak Edwina do Wiednia, by doprowadzić do jego ślubu z zamożną hrabianką Stasi. Sylwia dowiaduje się o zaręczynach ukochanego i wyrusza do Wiednia. Na balu udając żonę hrabiego, oczarowuje wszystkich łącznie z niedoszłymi teściami. Po wielu zwrotach akcji Edwin i Sylwia padają sobie w ramiona, a stary książę godzi się wyborem syna. Okazuje się bowiem, że księżna matka także była niegdyś szansonistką, syn musi być więc "genetycznie obciążony".


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
29 października o godzinie 16:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Doroty Nowakowskiej, Andrzeja Beji-Zaborskiego / Tadeusza Chudeckiego, Pawła Ferensa / Marcina Trzęsowskiego, Sławomira Dolinca / Macieja Żuchowicza,pt. "Rubinowe Gody". To opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja, że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno. Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności...
bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK

3 listopada o godzinie 17:00 i 20:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Ewy Kasprzyk, Joanny Jarmołowicz, Antoniego Pawlickiego, (zamiennie) Lesława Żurka/Kamila Kuli, w reżyserii Ewy Kasprzyk, pt. "Berek czyli upiór w moherze". To zwariowana komedia o pokonywaniu różnic i wzajemnym zrozumieniu. Jak potoczą się losy nietypowych sąsiadów – staroświeckiej Anny i młodego Pawła, mieszczańskiego geja? Pani Anna tak żarliwie angażuje się w życie swojej córki, że ta odwraca się od niej. Rozczarowana bohaterka za wszystko obwinia swojego sąsiada – Pawła, w którym upatruje przyczynę wszystkich jej problemów. Zwariowana karuzela zdarzeń sprawi, że bohaterowie zmienią swoje podejście do świata i siebie nawzajem.

bilety w sprzedaży w OCK
6 listopada o godzinie 19:00 odbędzie się, w ramach projektu Kultura 50/50, koncert zaduszkowy, w wykonaniu duetu Bolewski & Tubis, pt. "Obywatel Jazz". To doskonale przyjęty przez publiczność projekt poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Bolewski & Tubis to wyjątkowy duet. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie.
bilety w sprzedaży w OCK
21 listopada o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie zaprezentowany, przez Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie, w ramach programu Teatr Polska 2023, spektakl w reżyserii Anny Augustynowicz, pt. "Sędziowie". Ostatni dramat jaki wyszedł spod pióra Stanisława Wyspiańskiego – inspirowany zdarzeniem z ówczesnej kroniki kryminalnej, które autor podniósł do rozmiarów antycznej tragedii – jest metafizyczną opowieścią o winie i karze, o sprzeczności między prawem stanowionym a prawem moralnym. Dzisiaj słowa poety mogą zabrzmieć wyjątkowo gorzko i boleśnie. Konsekwencją chwili, w której dzieci odkrywają prawdę o swoich ojcach, jest rozpad starego porządku, a w tym niezwykłym czasie „poza czasem” i „pomiędzy dobrem a złem”, słowa „czcij ojca swego i matkę swoją” stają się niemożliwe. To czas kultury, która pożera własne dzieci. Współczesny czas apokalipsy.
bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
25 listopada o godzinie 17:00 odbędzie się program Kabaretu Skeczów Męczących pt. "Polska Misja Komiczna!". Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami? Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach. W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo.
bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
26 listopada o godzinie 16:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Joanny Trzepiecińskiej, Tomasza Dedka, Julii Chatys, Kamila Prubana, Karoliny Piechoty, Mikołaja Krawczyka / Kacpra Młynarkiewicza, Mateusza Rzeźniczaka, pt. "Jak Zabłocki na mydle". To zwariowana komedia, opowieść dla wszystkich, którzy kiedykolwiek marzyli o zrzuceniu jarzma codziennych stereotypów. Alutka i Jędrula znowu razem! Dwoje wyjątkowych aktorów ponownie gra małżeństwo, które nie rozumie się od lat. Czy szalony eksperyment pomoże im to zmienić? Jak wyjść bez szwanku ze zderzenia odmiennych potrzeb, ze stłuczki dwóch światów – kobiecego i męskiego? Jak wyślizgnąć się spod walca utartych schematów? Małżeństwo z długim stażem decyduje się na radykalny krok – zamianę ról!

bilety w sprzedaży w OCK
1 grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Anny Lipiak pt. "Muzyka jest światłem". To ostatni z czterech, zaplanowanych w 2023 roku, recitali fortepianowych w wykonaniu Anny Lipiak i Grzegorza Niemczuka.


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
2 grudnia o godzinie 17:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Marty Lewandowskiej / Jolanty Niedźwieckiej, Katarzyny Polewanej / Joanny Kupińskiej, Leszka Stanka, Mateusza Łapki / Michała Piróga / Piotra Miazgi, Lesława Żurka / Przemysława Cypryańskiego, Macieja Wilewskiego / Urszuli Dębskiej, pt. "Szalone nożyczki". Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje...!


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się koncert promujący nową płytę Alicji Majewskiej pt. "Piosenki Korcza i Andrusa". Trzy lata od wydania płyty "Żyć się chce" Alicja Majewska ikona polskiej piosenki powraca z kolekcją zupełnie nowych nagrań. Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus. "Piosenki Korcza i Andrusa" (listopad 2022) to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy – jak mówi o sobie cała trójka – koneserów kolejnego dnia. Choć u Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ale także, jak śpiewa artystka "wszystko, co kiedyś było i jest, to, co składa się na nasze małe światy, na to, jacy jesteśmy".


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
7 grudnia o godzinie 18:00 zostanie zaprezentowany, przez Kiev Ballet Alexander Stoyanov, balet fantastyczny w III aktach, według bajki Charlesa Perraulta z muzyką Siergieja Prokofiewa, pt. "Kopciuszek". To przepiękna bajka mówiąca o skromności i pysze, o dobru i złu, o nagrodzie i karze - opowieść o ubogiej dziewczynie zwanej Kopciuszkiem, prześladowanej przez macochę i złośliwe siostry przyrodnie. Macocha wraz z córkami pojechała na wystawny bal do pałacu królewskiego. Zjawia się tam również odrzucona przez rodzinę Kopciuszek, która tuż po północy w pośpiechu opuszcza pałac gubiąc przy tym pantofelek. Książę ze znalezionym pantofelkiem jeździ po Królestwie szukając właścicielki i odnajduje ją w domu Macochy. Ku wielkiemu niezadowoleniu sióstr, pantofelek pasuje na nogę Kopciuszka - to szczęśliwy finał bajki.
bilety w sprzedaży w OCK
8 grudnia o godzinie 19:00 odbędzie się koncert w ramach trasy koncertowej promującej "Heartcore" – trzeci solowy album Huberta "Spiętego" Dobaczewskiego – gitarzysty, wokalisty i autora tekstów znanego z wieloletnich występów z zespołem Lao Che pt. "Spięty - koncert z nową płytą!". Po płytach „Antyszanty” i „Black Mental” Spięty po raz kolejny wyznaczył sobie nowy muzyczny i tekstowy kierunek, który może zaskoczyć swoją intymnością niejednego słuchacza. Premiera nowej płyty  zaplanowana jest na październik 2023 roku.


bilety
w sprzedaży poza OCK i w OCK
9 grudnia o godzinie 15:30 i 18:00 odbędzie się spektakl komediowy, oparty na filmie Paola Genovesego, w wykonaniu (zamiennie) Magdaleny Lamparskiej / Karoliny Michalik / Olgi Bołądź, Przemysława Sadowskiego / Bartłomieja Topy, Piotra Grabowskiego / Marcina Perchucia, Szymona Bobrowskiego / Jakuba Wieczorka, Anity Sokołowskiej / Marty Ścisłowicz / Agnieszki Warchulskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej / Agnieszki Warchulskiej / Karoliny Michalik, Wojciecha Zielińskiego / Marcina Hycnara, w reżyserii Marcina Hycnara, pt. "Dobrze się kłamie". Kinowy hit na deskach teatru. To astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu. Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym „ściemnianie” wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka?bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
12 stycznia o godzinie 17:00 i 19:30 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Beaty Ścibakówny, Marty Żmudy Trzebiatowskiej, Andrzeja Zielińskiego i Tomasza Sapryka, w reżyserii Wojciecha Malajkata, pt. "Prawda". Czy prawda zawsze wychodzi na jaw, a może każdy ma własną? I czy kłamstwa rzeczywiście mają krótkie nogi? Odpowiedzi na to pytania dostarczy najnowsza komedia „Prawda” w reżyserii Wojciecha Malajkata. Michel jest mistrzem manipulacji. Swoje wszystkie słabości i błędy potrafi ukryć pomiędzy kłamstwami a niedopowiedzeniami, które bawią do łez. Ale czy tak można żyć bez końca? Podczas siedmiu wyjątkowych scen czwórka przyjaciół zmierzy się z abstrakcyjną i niewiarygodną historią, która zmieni ich wszystkich.bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się musical, na podstawie oryginału Sholem Aleichem Stories, w wykonaniu aktorów Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie, pt. "Skrzypek na dachu". Ponad 30 aktorów na scenie! Balet i śpiew na żywo! Oryginalna nowojorska produkcja na Licencji Music Theatre International. Rewelacyjny zespół Teatru z Czeskiego Cieszyna - Scena Polska na swój jubileusz 70-lecia istnienia wystawił "prawdziwe cudo" ! Jak dotąd niewiele polskich teatrów dramatycznych zmierzyło się z tym legendarnym musicalem. Zwykle zaporę stanowią wysokie koszty wystawienia i konieczność zapewnienia ponad 30-osobowej obsady aktorów perfekcyjnie śpiewających i tańczących.
rezerwacje dla grup zorganizowanych w OCK
6 lutego o godzinie 9:30 i 11:30 odbędą się spektakle muzyczne, z cyklu "Bajki muzyką pisane – Fredro dzieciom", w wykonaniu artystów Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie, pt. "Bajka o sowie". Nieprzypadkowo w sezonie artystycznym 2023/2024 projekt opiera się na twórczości Aleksandra Fredry – rok 2023 został ogłoszony rokiem wybitnego poety, komediopisarza i pamiętnikarza. Jego twórczość dla dzieci została nieco zapomniana – dlatego w tym sezonie filharmoniczne bajki przybliżają najmłodszym pełne morałów zabawne wiersze tego autora. Główną postacią Bajek będzie Aleksander Fredro, który wprowadzi dzieci w świat poezji oraz ilustrującej ją muzyki. Tak jak w poprzednich latach poznamy z bliska instrumenty – tym razem te mało znane czy wręcz już zapomniane jak lira korbowa, banjo czy duduk.
Na scenie, w otoczeniu kolorowych scenografii, wystąpią artyści Filharmonii Krakowskiej oraz tancerze. Muzykę na potrzeby spektakli skomponowali młodzi utalentowani krakowscy kompozytorzy.


bilety w sprzedaży poza OCK
8 lutego o godzinie 19:00 odbędzie się Recital kabaretowy Artura Andrusa. W programie usłyszymy znane, lubiane i wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także te pochodzące z ostatniego albumu pt. „Sokratesa 18”. O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
16 marca o godzinie 16:00 wystąpi Kabaret Smile w swoim najnowszym programie pt. "Nowy". Kabaret Smile przygotował specjalny prezent na swoje 20-lecie. NOWY premierowy spektakl kabaretowy! NOWY gość nie z tej ziemi! NOWE skecze, których długo nie zobaczysz w telewizji! NOWE perypetie Bożeny i Merlina! NOWY wymiar spektaklu! Mistrzowie żartu sytuacyjnego zaskoczą Was innowacyjną technologią. Tego jeszcze polska scena nie widziała! Świętujmy razem z kabaretem Smile 20 lat!

*******

piątek
29.09 godz. 19:30 "Tylko śmiech nas ocali" - program w wykonaniu Igora Kwiatkowskiego

niedziela
1.10 godz. 17:00 "Najpiękniejsze melodie świata - operetka, musical, muzyka filmowa" - koncert w wykonaniu Duo Performance

poniedziałek
2.10 godz. 20:00 "Kortez - Naucz Mnie Tańczyć Tour" - koncert
środa
4.10 godz. 18:00 "Chopin i Grieg - muzyczni bracia" - recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
poniedziałek
9.10 godz. 17:00, 20:00 "Kolacja dla głupca" - spektakl komediowy w wykonaniu Cezarego Żaka, Bartłomieja Topy, Małgorzaty Pieczyńskiej, (zamiennie) Agnieszki Więdłochy / Marty Chodorowskiej i Michała Zielińskiego, w reżyserii Cezarego Żaka

sobota
14.10 godz. 16:00, 19:30 "Goło i wesoło" - spektakl komediowy w wykonaniu Katarzyny Ptasińskiej, Sebastiana Cybulskiego, Wojciecha Solarza, Michała Lesienia-Głowackiego, Michała Meyera, Marka Kaliszuka, Piotra Zelta, w reżyserii Tomasza Sapryka

środa
18.10 godz. 19:00 "Samertajm" - stand-up Abelarda Gizy
piątek
20.10 godz. 19:00 Koncert Trzech Tenorów - Bartosza Kuczyka, Mirosława Niewiadomskiego i Mariusza Adama Ruty

niedziela
22.10 godz. 16:00 "Małżeństwo to morderstwo" - spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie w wykonaniu Anny Gornostaj i Olafa Lubaszenki, w reżyserii Olafa Lubaszenki

piątek
27.10 godz. 19:00 "Księżniczka czardasza" - operetka w III aktach Emmericha Kálmána w wykonaniu Teatru Muzycznego Arte Creatura, w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza

niedziela
29.10 godz. 16:00 "Rubinowe Gody" - spektakl komediowy w wykonaniu (zamiennie) Doroty Nowakowskiej, Andrzeja Beji-Zaborskiego / Tadeusza Chudeckiego, Pawła Ferensa / Marcina Trzęsowskiego, Sławomira Dolinca / Macieja Żuchowicza, w reżyserii Krzysztofa Kędziory

piątek
3.11 godz. 17:00, 20:00 "Berek czyli upiór w moherze" - spektakl komediowy w wykonaniu Ewy Kasprzyk, Joanny Jarmołowicz, Antoniego Pawlickiego, (zamiennie) Lesława Żurka / Kamila Kuli, w reżyserii Ewy Kasprzyk

poniedziałek
6.11 godz. 19:00 "Obywatel Jazz" - koncert zaduszkowy w wykonaniu duetu Bolewski & Tubis w ramach projektu Kultura 50/50

wtorek
21.11 godz. 19:00 "Sędziowie" - spektakl w wykonaniu Teatru im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie, w reżyserii Anny Augustynowicz, w ramach programu Teatr Polska 2023
sobota
25.11 godz. 17:00 "Polska Misja Komiczna!" - program Kabaretu Skeczów Męczących

niedziela
26.11 godz. 16:00 "Jak Zabłocki na mydle" - spektakl komediowy w wykonaniu Joanny Trzepiecińskiej, Tomasza Dedka, Julii Chatys, Kamila Prubana, Karoliny Piechoty, Mikołaja Krawczyka/Kacpra Młynarkiewicza, Mateusza Rzeźniczaka, w reżyserii Jerzego Hutka

piątek
1.12 godz. 18:00 "Muzyka jest światłem" - recital fortepianowy Anny Lipiak w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń

sobota
2.12 godz. 17:00 "Szalone nożyczki" - spektakl komediowy w wykonaniu (zamiennie) Marty Lewandowskiej / Jolanty Niedźwieckiej, Katarzyny Polewanej / Joanny Kupińskiej, Leszka Stanka, Mateusza Łapki / Michała Piróga / Piotra Miazgi, Lesława Żurka / Przemysława Cypryańskiego, Macieja Wilewskiego / Urszuli Dębskiej, w reżyserii Jakuba Ehrlicha

niedziela
3.12 godz. 18:00 "Piosenki Korcza i Andrusa" - koncert Alicji Majewskiej

czwartek
7.12 godz. 18:00 "Kopciuszek" - balet w III aktach w wykonaniu Kiev Ballet Alexander Stoyanov

piątek
8.12 godz. 19:00 Spięty - koncert z nową płytą!

sobota
9.12 godz. 15:30, 18:00
"Dobrze się kłamie" - spektakl komediowy w wykonaniu (zamiennie) Magdaleny Lamparskiej / Karoliny Michalik / Olgi Bołądź, Przemysława Sadowskiego / Bartłomieja Topy, Piotra Grabowskiego / Marcina Perchucia, Szymona Bobrowskiego / Jakuba Wieczorka, Anity Sokołowskiej / Marty Ścisłowicz / Agnieszki Warchulskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej / Agnieszki Warchulskiej / Karoliny Michalik, Wojciecha Zielińskiego / Marcina Hycnara, w reżyserii Marcina Hycnara

piątek
12.01 godz. 17:00, 19:30 "Prawda" - spektakl komediowy w wykonaniu Beaty Ścibakówny, Marty Żmudy Trzebiatowskiej, Andrzeja Zielińskiego, Tomasza Sapryka, w reżyserii Wojciecha Malajkata

sobota
3.02 godz. 18:00 "Skrzypek na dachu" - musical w wykonaniu aktorów Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie, w reżyserii Petera Kracika

wtorek
6.02 godz. 9:30, 11:30 "Bajka o sowie" - spektakle muzyczne, z cyklu "Bajki muzyką pisane - Fredro dzieciom", w wykonaniu artystów Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie
czwartek
8.02 godz. 19:00 Recital kabaretowy Artura Andrusa
sobota
16.03 godz. 16:00 "Nowy" - program Kabaretu Smile

Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.na ilustracji collage z plakatów z imprezWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury KASA CZYNNA poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00 wtorek, środa - godz. 11:00-15:00 sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link sprzedaż online https://ock.systembilet...czytaj więcej...
wrzesień 2022
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)