Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

KASA CZYNNA
  • poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00
  • wtorek, środa - godz. 11:00-15:00
  • sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą
  • godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link
  • sprzedaż biletów online (https://ock.systembiletowy.pl/) kończy się na godzinę przed planowanym wydarzeniem/seansem w kinie

bilety w sprzedaży w OCK
15 grudnia o godzinie 18:00
odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Anny Lipiak pt. "Muzyka dla duszy", podczas którego usłyszymy utwory Bacha, Schuberta, Schumanna, Brahmsa  i Chopina.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
17 grudnia o godzinie 10:00 i 12:30 spektakl przeniesiony na inny termin zostanie zaprezentowany muzyczny spektakl, z udziałem bohaterów kultowej bajki "Strażak Sam", pt . "Strażak Sam na żywo. Przygoda na Biwaku". Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów! To wyjątkowa okazja dla dzieci spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

bilety w sprzedaży w OCK
1 stycznia o godzinie 18:00 odbędzie się koncert noworoczny pt. "Koncert Wiedeński - Johann Strauss 2023", w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra, Woytka Mrozka (dyrygent, konferansjer, klarnet), Agaty Savy (mezzosopran), Artura Banaszkiewicza (skrzypce), Nazara Tatsyshyna (tenor) i Andrzeja Witlewskiego (bas), podczas którego zostaną wykonane kompozycje Johanna Straussa, Franza Lehára, Imre Kálmána, Roberta Stolza, Eduardo Di Capua, Jerry'ego Bocka. Koncert noworoczny jest wspaniałą okazją do powitania Nowego Roku w muzycznym karnawałowym nastroju.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
15 stycznia o godzinie 16:30 wystąpią Cieślak, Zbieć, Borkowski i Podobas w programie Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. "100 procent". Jak mówił Forrest Gump: "Program Kabaretu Moralnego Niepokoju jest jak pudełko czekoladek: nigdy nie wiadomo na co się trafi, ale wiadomo że będzie super". Tak jest i tym razem. Klasycznie błyskotliwe teksty Roberta Górskiego w klasycznie błyskotliwym wykonaniu artystów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Raz życiowo i konkretnie, raz abstrakcyjnie i zmysłowo. A zawsze śmiesznie. Przypomnicie sobie o tym co miłe i przyjemne, zapomnicie o tym, co kłopotliwe. Będzie 100% KMN w KMN, 100% cukru w cukrze, 100% tequili w tequili, i to takiej najlepszej, ze skorpionem. Co prawda skorpiona na chwilę w niej nie ma, ale i tak smakuje wyśmienicie. Spróbujcie!

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
20 stycznia o godzinie 19:00 odbędzie się, w wykonaniu solistów oraz Woytek Mrozek Strauss Chamber Orchestra pod dyrekcją dr. Adama Wagnera, operetka w III aktach Johanna Straussa syna,  pt. "Zemsta nietoperza" - genialna, pełna znakomitego humoru i najpiękniejszej muzyki operetka. Jej premiera odbyła się 5 kwietnia 1874 roku w Theater an der Wien w Wiedniu. Uznana została za arcydzieło operetki wiedeńskiej. Dzieło posiada jedno z najlepiej napisanych w operetkowej literaturze libretto, które tak zaintrygowało Straussa, że w rekordowym czasie sześciu tygodni skomponował do niego muzykę.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
21 stycznia o godzinie 16:00 i 19:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Ewy Kasprzyk, Joanny Jarmołowicz, Antoniego Pawlickiego, (zamiennie) Lesława Żurka / Kamila Kuli, pt. "Berek, czyli upiór w moherze" - inteligentna i bawiąca do łez historia na podstawie książki Marcina Szczygielskiego. Sztuka po kilku latach wraca na afisz teatralny. To zwariowana komedia o pokonywaniu różnic i wzajemnym zrozumieniu. Jak potoczą się losy nietypowych sąsiadów – staroświeckiej Anny i młodego Pawła, mieszczańskiego geja?

bilety w sprzedaży w OCK
22 stycznia o godzinie 17:00 odbędzie się koncert pt. "Po słonecznej stronie życia" w wykonaniu jednej z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce - Eleni. Bilet na koncert jest doskonałym prezentem dla Babci i Dziadka z okazji ich święta. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty długogrające, a za większość z nich Eleni otrzymała "Złote Płyty". Eleni posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wyprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojów takie utwory jak: "Do widzenia mój kochany", "Bawmy się, śmiejmy się", "Chcę kochać", "Za wszystkie noce", "Na miłość nie ma rady", "Ballado, hej" i "Miłość jak wino".

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
5 lutego o godzinie 17:00
odbędzie się Platynowy koncert 55-lecia zespołu "Czerwone Gitary" - legendy polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków, a koncerty przyciągają fanów. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity - "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park".

bilety w sprzedaży poza OCK
10 lutego o godzinie 17:30 i 20:00 odbędzie się spektakl komediowy, oparty na filmie Paola Genovesego, w wykonaniu (zamiennie): Olgi Bołądź / Magdaleny Lamparskiej, Przemysława Sadowskiego / Bartłomieja Topy, Piotra Grabowskiego / Marcina Perchucia, Szymona Bobrowskiego / Jakuba Wieczorka, Anity Sokołowskiej / Marty Ścisłowicz, Katarzyny Kwiatkowskiej / Agnieszki Warchulskiej, Wojciecha Zielińskiego / Marcina Hycnara, w reżyserii Marcina Hycnara, pt. "Dobrze się kłamie". Kinowy hit na deskach teatru. To astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.
 
bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
12 lutego o godzinie 14:00 wystąpi Kabaret Paranienormalni w premierowym programie pt. "Osiemnastka". Jak ten czas leci... Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy, premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie "Osiemnastka". Zapraszamy do wspólnej celebracji, która potrwa cały 2023 rok! Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
18 lutego o godzinie 19:00 odbędzie się musical w wykonaniu aktorów Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie, pt. "Skrzypek na dachu". Ponad 30 aktorów na scenie! Balet i śpiew na żywo! Oryginalna nowojorska produkcja na Licencji Music Theatre International. Rewelacyjny zespół Teatru z Czeskiego Cieszyna - Scena Polska na swój jubileusz 70-lecia istnienia wystawił "prawdziwe cudo" ! Jak dotąd niewiele polskich teatrów dramatycznych zmierzyło się z tym legendarnym musicalem. Realizacja Teatru z Czeskiego Cieszyna rozśmiesza, jednocześnie chwyta za serce. Wzruszają słynne piosenki "Tradycja", "Gdybym Był Bogaty", "Pieśń Szabasowa", "Anatewka" i wiele innych.

bilety w sprzedaży poza OCK
19 marca o godzinie 15:30 i 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman / Katarzyny Ankudowicz / Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Artura Barcisia / Andrzeja Zielińskiego, Rafała Królikowskiego / Kamila Kuli, Zdzisława Wardejna, w reżyserii Artura Barcisia, pt. "Nerwica natręctw". To lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach , o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem. W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie.

bilety w sprzedaży poza OCK
25 marca o godzinie 17:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej / Katarzyny Glinki / Sylwii Juszczak-Krawczyk, Karoliny Sawki / Marii Wieczorek, Sambora Czarnoty / Radosława Pazury, Wojciecha Błacha / Michała Rolnickiego, w reżyserii Sambora Czarnoty, pt. "La Bombe". Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu... zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. Caroline jest w środku "poporodowej" depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość. Alban, przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline. Stéphane, sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji. Sam, opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem... 1,80, obwód w pasie 60, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent... i skrywany sekret.

bilety w sprzedaży poza OCK
18 kwietnia o godzinie 12:00 i 19:00 odbędzie się spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny pt. "Alicja w Krainie Czarów". Wybierzcie się z Alicją w podróż po Krainie Czarów. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zabierze Was w niezwykłą wędrówkę po świecie pełnym niespodzianek i magii. Wyjątkowa sztuka malowania piaskiem i światłem w połączeniu z grą aktorów będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów. A może to tylko sen?... przekonajcie się razem z nami. Zobaczcie na żywo!

bilety wkrótce w sprzedaży w OCK
23 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się spektakl komediowy - z czasów PRL-u... w duchu Stanisława Barei - w wykonaniu Doroty Choteckiej, Joanny Kurowskiej, Martyny Kliszewskiej, Jakuba Przebindowskiego i Lesława Żurka, pt. "Znaczek miłości". Do Muzeum Znaczka Pocztowego w niewielkim miasteczku na zachodzie Polski przyjeżdża nieznany nikomu mężczyzna podający się za przedstawiciela Rady Narodowej. Jego pojawienie się związane jest z wizytą Fidela Castro w Polsce, która miała miejsce w 1972 roku. Znakomita zabawa, wyjątkowe role i kryminalny wątek w tle gwarantują niezapomniany wieczór teatralny.


czwartek
15.12 godz. 18:00 "Muzyka dla duszy" - recital fortepianowy Anny Lipiak w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń

sobota
17.12 godz. 10:00, 12:30 "Strażak Sam na żywo. Przygoda na Biwaku" - spektakl muzyczny dla całej rodziny | spektakl przeniesiony na inny termin
niedziela
1.01 godz. 18:00 "Koncert Wiedeński - Johann Strauss 2023" - koncert noworoczny w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra, Woytka Mrozka (dyrygent, konferansjer, klarnet), Agaty Savy (mezzosopran), Artura Banaszkiewicza (skrzypce), Nazara Tatsyshyna (tenor) i Andrzeja Witlewskiego (bas)

niedziela
15.01 godz. 16:30 "100 procent" - program Kabaretu Moralnego Niepokoju
piątek
20.01 godz. 19:00 "Zemsta nietoperza" - operetka w III aktach w wykonaniu solistów oraz Woytek Mrozek Strauss Chamber Orchestra pod dyrekcją dr. Adama Wagnera | operetka przeniesiona z 22 października 2022
sobota
21.01 godz. 16:00, 19:00 "Berek, czyli upiór w moherze" - spektakl komediowy, w wykonaniu Ewy Kasprzyk, Joanny Jarmołowicz, Antoniego Pawlickiego, (zamiennie) Lesława Żurka / Kamila Kuli

niedziela
22.01 godz. 17:00 "Po słonecznej stronie życia" - koncert Eleni | bilet na koncert jest doskonałym prezentem dla Babci i Dziadka z okazji ich święta
niedziela
5.02 godz. 17:00 "Czerwone Gitary" - platynowy koncert 55-lecia

piątek
10.02 godz. 17:30, 20:00 "Dobrze się kłamie" - spektakl komediowy w wykonaniu (zamiennie) Olgi Bołądź / Magdaleny Lamparskiej, Przemysława Sadowskiego / Bartłomieja Topy, Piotra Grabowskiego / Marcina Perchucia, Szymona Bobrowskiego / Jakuba Wieczorka, Anity Sokołowskiej / Marty Ścisłowicz, Katarzyny Kwiatkowskiej / Agnieszki Warchulskiej, Wojciecha Zielińskiego / Marcina Hycnara 
niedziela
12.02 godz. 14:00 "Osiemnastka" - premierowy program Kabaretu Paranienormalni

sobota
18.02 godz. 19:00 "Skrzypek na dachu" - musical w wykonaniu Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie

niedziela
19.03 godz. 15:30, 18:00 "Nerwica natręctw" - spektakl komediowy, w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman / Katarzyny Ankudowicz / Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Artura Barcisia / Andrzeja Zielińskiego, Rafała Królikowskiego / Kamila Kuli, Zdzisława Wardejna

sobota
25.03 godz. 17:00 "La Bombe" - spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej / Katarzyny Glinki / Sylwii Juszczak-Krawczyk, Karoliny Sawki / Marii Wieczorek, Sambora Czarnoty / Radosława Pazury, Wojciecha Błacha / Michała Rolnickiego

wtorek
18.04 godz. 12:00, 19:00 "Alicja w Krainie Czarów" - spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny
niedziela
23.04 godz. 18:00 "Znaczek miłości" - spektakl komediowy, w wykonaniu Doroty Choteckiej, Joanny Kurowskiej, Martyny Kliszewskiej, Jakuba Przebindowskiego i Lesława Żurka

Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...
lipiec 2022
  P W Ś C P S N
26 1 2 3
27 4 5 6 7 8 9 10
28 11 12 13 14 15 16 17
29 18 19 20 21 22 23 24
30 25 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)