Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

harmonogram zajęć stałych w sezonie 2021/2022

od: do:

logo ock

Harmonogram zajęć stałych
Oświęcimskiego Centrum Kultury
w sezonie 2021/2022


Reprezentacyjny Zespół
Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim "Hajduki"

kierownik zespołu: Marek Pociennik
instruktorzy: Ewa Żak, Justyna Pociennik - Mini Hajduki, Anna Starzyk - Małe Hajduki,
Marek Pociennik - grupa reprezentacyjna, Jacek Furtak - kierownik muzyczny
poniedziałek: godz. 17:00-17:45 Mini Hajduki
poniedziałek: godz. 18:00-19:00 Małe Hajduki
wtorek: godz. 19:30-20:30 grupa reprezentacyjna
środa: godz. 18:00-19:00 Małe Hajduki
czwartek: godz. 17:00-17:45 Mini Hajduki
czwartek: godz. 19:30-20:30 grupa reprezentacyjna

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita Lejdis"
instruktor: Dorota Francuz
Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2
poniedziałek godz. 18:00-20:00
czwartek godz. 18:00-20:00

Latino dla pań
instruktor: Piotr Szcześniak
Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2
środa godz. 17:45-18:45

Grupa teatralna "Butterfly" | zajęcia chwilowo zawieszone
instruktor: Agnieszka Berny
poniedziałek: godz. 15:00-16:00

Grupa teatralna "Mega" | zajęcia chwilowo zawieszone
instruktor: Agnieszka Berny
wtorek: godz. 16:30-17:30

Zrób to sam - zajęcia kreatywne
instruktorzy: Katarzyna Krawczyk, Arleta Uroda
czwartek: 17:00-18:30

Rysunek dla dorosłych
instruktor: Magdalena Prochowska
czwartek: godz. 18:00-19:30

Manufaktura - zajęcia kreatywne dla dorosłych
instruktor: Magdalena Prochowska
środa: 16:30-18:00 (gr. I), godz. 18:00-19:30 (gr. II)

Sekcja plastyczna dla dzieci i młodzieży
instruktor: Władysława Kapcińska
środa: godz. 15:30-17:00 (gr. I), godz. 17:30-19:00 (gr. II)
czwartek: godz. 15:30-17:00 (gr. III), godz. 17:30-19:00 (gr. IV)

Rysunek, malarstwo, martwa natura dla dzieci i młodzieży
instruktor: Barbara Żydek
piątek: godz. 16:00-17:30 (gr. I), godz. 17:45-19:15 (gr. II)

Zespół Pieśni i Tańca "Bratkowie"
opiekunowie: Bożena Bochaczyk, Alina Płachta
poniedziałek: godz. 19:30-21:00

Zespół Folklorystyczny "Dolina Soły"
opiekun: Teresa Piskorz
piątek: godz. 17:00-19:00

Studio Baletowe
prowadzący: Karolina Momot
poniedziałek: godz. 16:00-18:30
wtorek: godz. 16:15-18:15

Hobby Dance  
instruktor: Piotr Szczęśniak
środa: godz. 20:00-22:00
Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2

Orkiestra Miasta Oświęcim
dyrygent: Łukasz Jabcoń
piątek: godz. 19:00-20:30 (lub środa godz. 19:00-20:30)

Chór Miasta Oświęcim
instruktorzy: Monika Rochowiak, Małgorzata Rochowiak
czwartek: godz. 18:30-20:30

Amatorski Klub Filmowy "Chemik"
instruktor: Bartosz Gajda
wtorek: godz. 16:00-19:00
środa: godz. 16:00-19:00

Klub Filatelistów i Numizmatyków
prezes: Janusz Janiszewski
piątek: godz. 16:00-18:00

Oświęcimski Klub Fantastyki
opiekun: Paweł Lach
piątek: godz. 17:00-20:00
sobota lub niedziela: godz. 14:00-19:00

Oświęcimski Uniwersytet Dziecięcy
opiekunowie: Kornelia Płoszczyca, Arleta Uroda
wykłady: sobota (raz w miesiącu wymiennie: OCK, ODK Zasole, Małopolska Uczelnia Państwowa)
grupa wiekowa 10-12 lat godz. 10:00
grupa wiekowa 6-9 lat godz. 11:30

Uniwersytet Trzeciego Wieku
opiekun: Karolina Domider
wykłady: wtorki

Kabaret "Czarna Rękawiczka"
instruktor: Małgorzata Zakutyńska
poniedziałek, wtorek: godz. 9:00-11:30
instruktor: Iwona Kaleta-Drzystek
środa: godz. 13:45-15:00 (co druga środa)

Zespół taneczny "Pretty Woman"
instruktor: Roma Szostak
Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2
poniedziałek: godz. 12:15-13:15
środa: 10:15-11:15
piątek: godz. 10:00-11:30 (OCK)

Taniec
instruktor: Piotr Szcześniak
środa: 16:45-17:45
Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2

Zespół wokalny "Ballada"
instruktor: Iwona Kaleta-Drzystek
środa: godz. 9:00-11:00

Pilates
instruktor: Agnieszka Jankowska
Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2
poniedziałek: godz. 9:15-10:15, godz. 10:30-11:30
środa: godz. 9:15-10:15
piątek: godz. 9:15-10:15

Gimnastyka
instruktor: Monika Banach
środa: godz. 13:30-14:15

Zajęcia w wodzie
Kryta Pływalnia
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek



Czy wiesz, że... Zespół Pieśni i Tańca „Hajduki” działa nieprzerwanie od 54 lat . W 2012 roku - Uchwałą Rady Miasta Oświęcim -  zespół zmienił nazwę na Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim "Hajduki" . „Hajduki” należą do najstarszych grup...czytaj więcej...
czerwiec 2022
  P W Ś C P S N
22 1 2 3 4 5
23 6 7 8 9 10 11 12
24 13 14 15 16 17 18 19
25 20 21 22 23 24 25 26
26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)