Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

logo ock
KASA CZYNNA
  • poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00
  • wtorek, środa - godz. 11:00-15:00
  • sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą
  • godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link
  • sprzedaż biletów online (https://ock.systembiletowy.pl/) kończy się na godzinę przed planowanym wydarzeniem/seansem w kinie

bilety w sprzedaży w OCK
11 września odbędzie się spektakl w wykonaniu Grażyny Barszczewskiej i Grzegorza Damięckiego pt. "Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej". Teksty satyryczne niezapomnianej Stefanii Grodzieńskiej – mistrzyni inteligentnej i dowcipnej obserwacji rzeczywistości oraz liryczne piosenki Jerzego Jurandota – składają się na ciepły, pełen humoru i życzliwej ironii spektakl, nawiązujący do najlepszych tradycji polskiego kabaretu literackiego. Grażyna Barszczewska i Grzegorz Damięcki sprawią, że będziecie śmiać się do łez, by po chwili się wzruszać. To będzie wieczór pełen wyrafinowanego dowcipu i doskonałego aktorstwa.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
17 września
wystąpi czterech tenorów i trio instrumentalne"LeonVoci" & "Art Music Trio" – w koncercie pt. "Volare". To wyjątkowy koncert o brzmieniu charakteryzującym największych wykonawców muzyki świata i nawiązujący do najlepszych wykonań, między innymi takich utworów, jak: "Grande Amore", "Volare", "Besame Mucio". Tenorzy "LeonVoci" popularyzują muzykę klasyczną przez śpiew operowy na współczesną manierę. To laureaci międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych. Gwiazdy polskiej edycji programu „Mam talent”. Swój zróżnicowany repertuar po mistrzowsku wykonują w języku francuskim, włoskim, polskim, hiszpańskim, angielskim i ukraińskim. "Art Music Trio" posiada brzmienie charakteryzujące największych wykonawców muzyki świata i nawiązujące do najlepszych wykonań argentyńskiego tanga, muzyki francuskiej, filmowej, standardów jazzowych, utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Wirtuozeria akordeonisty, wspierana mistrzowskim akompaniamentem gitary i basu sprawia, że utwory wykonywane podczas koncertów, przyjmowane są z wielkim aplauzem.

bilety w sprzedaży w OCK
1 października
odbędzie się  koncert "Krzesimir Dębski zaprasza. Przeboje wielkiego ekranu" w wykonaniu Warsaw Impressione Orchestra - którą tworzą muzycy na co dzień współpracujący, m.in. z Teatrem Wielkim – Operą Narodową, Filharmonią Narodową, Polską Orkiestrą Radiową, Sinfonią Varsovią oraz wyróżniający się studenci i absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie - pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego - kompozytora, skrzypka jazzowego, aranżera i producenta muzycznego, Mileny Lange (sopran) - artystki o szerokim kręgu zainteresowań muzycznych, laureatki wielu konkursów wokalnych dla młodych wykonawców, uczestniczki wielu kursów mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych mistrzów śpiewu operowego, z powodzeniem koncertującej na scenach filharmonicznych i teatralnych i Damiana Wilmy (baryton) - artysty współpracującego z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie, gdzie wykonywał wiele partii w spektaklach operowych, laureata wielu konkursów wokalnych. Koncert poprowadzi Laura Łącz - aktorka, która wystąpiła w kilkudziesięciu filmach fabularnych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 października
wystąpi Maciej Maleńczuk w koncercie pt. "Klauzula sumienia". Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji - nie zawsze miłych. Klauzula sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać. Koncert promuje album "Klauzula sumienia", podczas którego nie zabraknie również największych pieśni artysty - "Ostatnia nocka", "Tango libido", "Sługi za szlugi", "Synu", czy "Dawna dziewczyno".

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
8 października
wystąpi Kabaret Nowaki w programie pt. "Za granicą żartu", w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK | koncert przeniesiony z 5.03.2022/26.03.2022 
9 października
odbędzie się koncert w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio, pt. "The Queen Symphonica". To najnowszy projekt Woytek Mrozek Production, który powstał na podstawie największych przebojów legendarnej grupy "Queen". Projekt ten odznacza się różnorodnością i bogactwem brzmienia, rytmu, koloru, harmonii i melodyjności muzyki grupy "Queen". Podczas dwugodzinnego koncertu zostanie zaprezentowanych 21 największych przebojów zespołu.

bilety w sprzedaży w OCK
20 października
odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka pt. "Wielcy Romantycy. Schumann, Chopin, Mendelssohn, Grieg, Schubert, Liszt, Verdi" prezentujący największych kompozytorów epoki romantycznej oraz ich arcydzieła na fortepian.

bilety w sprzedaży poza OCK

21 października
odbędzie się spektakl komediowy pt. "Nerwica natręctw" w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman/Katarzyny Ankudowicz/Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Andrzeja Zielińskiego/Artura Barcisia, Rafała Królikowskiego i Zdzisława Wardejna. To lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach, spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem w oczekiwaniu na lekarza...

bilety w sprzedaży w OCK
13 listopada
odbędzie się spektakl komediowy pt. "Za rok o tej samej porze" w wykonaniu Olgi Bończyk i Piotra Gąsowskiego. To zabawna, piękna i wzruszająca historia. Romantyczna komedia Bernarda Slade’a była broadwayowskim przebojem lat 70. Zyskała uznanie widowni i krytyków, zdobywając nominację do Nagrody Tony dla najlepszej sztuki oraz nagrodę Drama Desk dla najlepszej nowej sztuki amerykańskiej. Za scenariusz do filmu Bernard Slade otrzymał nominację do Oscara. On i Ona spotykają się przypadkowo w uzdrowisku w północnej Kalifornii w 1951 roku. Zakochują się w sobie, ale z oczywistych względów muszą się rozstać. Postanawiają jednak spotykać się co roku, w tym samym hotelu, by wspólnie spędzić weekend.

bilety w sprzedaży w OCK
18 listopada odbędzie się koncert Anity Lipnickiej w ramach trasy "Anita Lipnicka | O miłości... akustycznie". Oprócz takich evergreenów jak "Piosenka Księżycowa", "Piękna i Rycerz" czy "Mosty", będzie można usłyszeć, m.in. "Nothing Compares 2 U" Sinéad O’Connor , "Love Song" zespołu The Cure, czy "Into my arms" Nicka Cave’a. Jest również szansa, że widzowie poznają przedpremierowo piosenki z najnowszego albumu, nad którym Anita Lipnicka obecnie pracuje. Po ogromnym sukcesie trasy "Intymnie", podczas której Anita Lipnicka świętowała 25-lecie swojej pracy twórczej, Artystka zapowiada serię wyjątkowych koncertów zaplanowanych na jesień 2022. Tym razem będzie ją można usłyszeć i zobaczyć wraz z zespołem w niezwykle kameralnej odsłonie.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
30 listopada Teatr Piasku Tetiany Galitsyny
zaprezentuje spektakl pt. "Opowieść wigilijna". Widziałeś już "Opowieść wigilijną"? W takiej odsłonie na pewno nie! Zobaczmy na żywo niesamowitą sztukę malowania piaskiem i światłem. Usiądźmy wygodnie w Teatrze Piasku i razem z bliskimi dajmy się ponieść bożonarodzeniowej atmosferze. Przypomnijmy sobie, co w naszym życiu tak naprawdę jest ważne.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 grudnia
zostanie zaprezentowany przez artystów baletu Opery Kijowskiej, balet w III aktach - z librettem  według Charlesa Perraulta, z choreografią według Mariusa Petipy i muzyką na motywach Piotra Czajkowskiego - pt. "Śpiąca królewna". Kto z nas nie wspomina magicznego świata baśni, których z zapartym tchem słuchaliśmy kiedy rodzice nam je czytali przed snem…? Kto z nas nie pamięta stu lat snu pięknej Królewny Aurory, która już w dniu swoich chrzcin została skazana przez złą wróżkę na śmierć od ukłucia igłą gdy osiągnie wiek dorosły? Pamiętamy, że ten zły czar dobra Wróżka Bzu zamieniła na sto lat snu, z którego zbudzi ją pocałunek pięknego księcia. Pomimo wielkiej ostrożności ze strony dworu, niestety zła Wróżka Carabosse podstępem doprowadza do spełnienia swojego zaklęcia, 16 letnia Królewna Aurora wraz z całym dworem zapada w 100 letni sen.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
5 grudnia
odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Piotra Cyrwusa, Mai Barełkowskiej, Mikołaja Kubackiego, Łukasza Szczepanowskiego i (zamiennie) Zofii Bohosiewicz/Kamili Janik, pt. "Fanatyk. Mistrzostwa świata w łowieniu metodą gruntową". Legendarna pasta o fanatyku wędkarstwa powraca w 2022 roku w formie spektaklu komediowego. W roli ekscentrycznej głowy rodziny Gałeckich ponownie Piotr Cyrwus! W upalną czerwcową niedzielę Andrzej Gałecki przygotowuje się do obejrzenia transmisji telewizyjnej z Mistrzostw Świata w Łowieniu Metodą Gruntową. Z wielu powodów ten dzień okaże się przełomowy dla wszystkich domowników. W tle tragikomicznych wydarzeń rodzinnych będziemy śledzić konfrontacje polskiej reprezentacji wędkarskiej w Kazachstanie, mierzyć się z konfliktem pokoleniowym i problemem zapaści miast powiatowych.

bilety w sprzedaży w OCK
15 grudnia
odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Anny Lipiak pt. "Muzyka dla duszy", podczas którego usłyszymy utwory Bacha, Schuberta, Schumanna, Brahmsa  i Chopina.


niedziela
11.09 godz. 18:00 "Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej" - spektakl w wykonaniu Grażyny Barszczewskiej i Grzegorza Damięckiego

sobota
17.09 godz. 18:00 "Volare" - koncert w wykonaniu "LeonVoci" & "Art Music Trio"
sobota
1.10 godz. 18:00 "Krzesimir Dębski zaprasza. Przeboje wielkiego ekranu" - koncert w wykonaniu Warsaw Impressione Orchestra pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego, Mileny Lange (sopran) i Damiana Wilmy (baryton), prowadzenie koncertu Laura Łącz
poniedziałek
3.10 godz. 19:00 "Klauzula sumienia" - koncert Macieja Maleńczuka

sobota
8.10 godz. 16:00 "Za granicą żartu" - program kabaretu Nowaki

niedziela
9.10 godz. 19:00 Koncert "The Queen Symphonica" w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio | koncert przeniesiony z 5.03.2022/ 26.03.2022
czwartek
20.10 godz. 18:00 "Wielcy Romantycy. Schumann, Chopin, Mendelssohn, Grieg, Schubert, Liszt, Verdi" - recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
piątek
21.10 godz. 17:30, 20:15 "Nerwica natręctw" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman / Katarzyny Ankudowicz / Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Andrzeja Zielińskiego / Artura Barcisia, Rafała Królikowskiego i Zdzisława Wardejna

niedziela
13.11 godz. 18:00 "Za rok o tej samej porze" - spektakl komediowy w wykonaniu Olgi Bończyk i Piotra Gąsowskiego

piątek
18.11 godz. 19:00 "Anita Lipnicka | O miłości... akustycznie" - koncert  Anity Lipnickiej
środa
30.11 godz. 19:00 "Opowieść wigilijna" - spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

sobota
3.12 godz. 18:00 "Śpiąca królewna" - balet w III aktach w wykonaniu Ballet Opera of Kiev

poniedziałek
5.12 godz. 19:00 "Fanatyk. Mistrzostwa świata w łowieniu metodą gruntową" - spektakl komediowy, w wykonaniu Piotra Cyrwusa, Mai Barełkowskiej, Mikołaja Kubackiego, Łukasza Szczepanowskiego i (zamiennie) Zofii Bohosiewicz/Kamili Janik

czwartek
15.12 godz. 18:00 "Muzyka dla duszy" - recital fortepianowy Anny Lipiak w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.


logo miasta i informacja, że miasto Oświęcim wspiera UkrainęSolidarni z Ukrainą | На солідарність з Україною Drodzy Mieszkańcy Oświęcimia, Zbiórka darów prowadzona jest bezpośrednio przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej , w punkcie przy ul. Partyzantów 1 , gdzie przyjmuje dary codziennie (oprócz niedzieli) w godzinach 10:00-13:00 , a we wtorki w godzinach 10:00-17:00 . Nadal zbierane...czytaj więcej...
czerwiec 2022
  P W Ś C P S N
22 1 2 3 4 5
23 6 7 8 9 10 11 12
24 13 14 15 16 17 18 19
25 20 21 22 23 24 25 26
26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)