Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

logo ock
KASA CZYNNA
  • poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00
  • wtorek, środa - godz. 11:00-15:00
  • sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą
  • godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link
  • sprzedaż biletów online (https://ock.systembiletowy.pl/) kończy się na godzinę przed planowanym wydarzeniem/seansem w kinie

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
5 lutego o godzinie 17:00
odbędzie się Platynowy koncert 55-lecia zespołu "Czerwone Gitary" - legendy polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków, a koncerty przyciągają fanów. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity - "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park".

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
10 lutego o godzinie 17:30 i 20:00 odbędzie się spektakl komediowy, oparty na filmie Paola Genovesego, w wykonaniu (zamiennie): Olgi Bołądź / Magdaleny Lamparskiej, Przemysława Sadowskiego / Bartłomieja Topy, Piotra Grabowskiego / Marcina Perchucia, Szymona Bobrowskiego / Jakuba Wieczorka, Anity Sokołowskiej / Marty Ścisłowicz, Katarzyny Kwiatkowskiej / Agnieszki Warchulskiej, Wojciecha Zielińskiego / Marcina Hycnara, w reżyserii Marcina Hycnara, pt. "Dobrze się kłamie". Kinowy hit na deskach teatru. To astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.
 
bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
12 lutego o godzinie 14:00 wystąpi Kabaret Paranienormalni w premierowym programie pt. "Osiemnastka". Jak ten czas leci... Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy, premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie "Osiemnastka". Zapraszamy do wspólnej celebracji, która potrwa cały 2023 rok! Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
18 lutego o godzinie 19:00 odbędzie się musical w wykonaniu aktorów Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie, pt. "Skrzypek na dachu". Ponad 30 aktorów na scenie! Balet i śpiew na żywo! Oryginalna nowojorska produkcja na Licencji Music Theatre International. Rewelacyjny zespół Teatru z Czeskiego Cieszyna - Scena Polska na swój jubileusz 70-lecia istnienia wystawił "prawdziwe cudo" ! Jak dotąd niewiele polskich teatrów dramatycznych zmierzyło się z tym legendarnym musicalem. Realizacja Teatru z Czeskiego Cieszyna rozśmiesza, jednocześnie chwyta za serce. Wzruszają słynne piosenki "Tradycja", "Gdybym Był Bogaty", "Pieśń Szabasowa", "Anatewka" i wiele innych.

bilety w sprzedaży w OCK
4 marca o godzinie 19:00 odbędzie się, w ramach Sceny alternatywnej, koncert zespołów Last Feast of the Wolves i Awakeness - dwóch młodych kapel deathcore'owych. Zespół Last Feast of the Wolves powstał w Opolu, w grudniu 2020 roku, założony z inicjatywy członków zespołów takich jak Devilish Impressions, Paint My Horror, Sekator i Bartzabel. Muzykę wykonywaną przez zespół można określić jako metalcore powiązany z innymi podgatunkami muzyki metalowej. Zespół wydał we wrześniu 2021 roku debiutancki album zatytułowany "Fragments". Oświęcimski Awakeness istnieje od 2019. Preferuje nowoczesne podejscie do ciężkiej muzyki i nie zamyka sie na inspiracje. Ich muzyka to szeroko pojęty metal ze znaczącymi wpływami deathcoru oraz black metalu. Na koncie mają dwie EP, w tym wydaną w 2022 roku "Meadows". Na przełomie 2022/2023 skład zasilił nowy wokalista. Zespół z pomocą działającego w OCK Amatorskiego Klubu Filmowego zrealizował swój teledysk do numeru „Valley To Nowhere”.

bilety w sprzedaży w OCK
7 marca o godzinie 19:00 odbędzie się Koncert muzyki rozrywkowej na Dzień Kobiet i Mężczyzn w wykonaniu Przemeq Band. W programie koncertu znajdzie się... pop, rock, jazz, funk a nawet country - polskie i zagraniczne hity zaaranżowane specjalnie na muzyczny skład koncertu.

bilety w sprzedaży w OCK
8 marca o godzinie 18:00 odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy w wykonaniu Anny Lipiak pt. "Muzyczny portret wybitnych kobiet". To pierwszy z czterech, zaplanowanych w 2023 roku, recitali fortepianowych w wykonaniu Anny Lipiak i Grzegorza Niemczuka.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
10 marca o godzinie 19:00 odbędzie się koncert jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów - Andrzeja Piasecznego. Utwory "Niecierpliwi", "Prawie do nieba", "Imię deszczu", "Chodź, przytul, przebacz", "Śniadanie do łóżka" - to tylko niektóre z wielkich przebojów, za które pokochała go publiczność. Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje artysty.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
12 marca o godzinie 18:00 odbędzie się koncert zespołu "Ponad Chmurami". W programie koncertu znajdą się utwory Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz autorskie kompozycje duetu - Katarzyna Jacuk i Nikodem T. Jacuk - działającego od 10 lat. Dzielone wzajemnie zainteresowanie zaowocowało marzeniami o publicznym prezentowaniu własnych pomysłów na twórczość znanych w muzycznym świecie postaci. Wbrew temu, co obecnie dociera z radiowych odbiorników, fundamentem dla Ponad Chmurami jest twórczość Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena, Starego Dobrego Małżeństwa czy zespołu Pod Budą.

bilety w sprzedaży poza OCK
19 marca o godzinie 15:30 i 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman / Katarzyny Ankudowicz / Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Artura Barcisia / Andrzeja Zielińskiego / Macieja Wierzbickiego, Rafała Królikowskiego / Kamila Kuli, Zdzisława Wardejna, w reżyserii Artura Barcisia, pt. "Nerwica natręctw". To lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach , o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem. W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
25 marca o godzinie 17:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej / Katarzyny Glinki / Sylwii Juszczak-Krawczyk, Karoliny Sawki / Marii Wieczorek, Sambora Czarnoty / Radosława Pazury, Wojciecha Błacha / Michała Rolnickiego, w reżyserii Sambora Czarnoty, pt. "La Bombe". Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu... zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. Caroline jest w środku "poporodowej" depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość. Alban, przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline. Stéphane, sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji. Sam, opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem... 1,80, obwód w pasie 60, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent... i skrywany sekret.

bilety w sprzedaży w OCK
29 marca o godzinie 18:00 zostanie zaprezentowane, w ramach projektu Kultura 50/50, misterium muzyczno-poetyckie w wykonaniu zespołu De Profundis, z gościnnym udziałem Łukasza Nowickiego, pt. "Muzyczne obrazy Drogi Krzyżowej", łączące współcześnie brzmiącą muzykę skomponowaną przez Cezarego Chmiela i Marka Stryszowskiego inspirowaną filozoficznym tekstem ks. Jana Twardowskiego.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
14 kwietnia o godzinie 19:00 zostanie zaprezentowana, przez Teatr Muzyczny Arte Creatura, operetka Johanna Straussa, pt. "Wiedeńska krew" - jedna z czterech, obok "Zemsty nietoperza", "Barona cygańskiego" i "Nocy w Wenecji", najbardziej znana operetka, która niezmiennie utrzymuje się w czołówce światowego repertuaru. Wspaniała muzyka, barwne kostiumy i niebanalna scenografia składają się na sukces operetki, który towarzyszy jej od lat. Akcja operetki rozgrywa się podczas "tańczącego kongresu" z 1815 roku w Wiedniu. Fabuła osnuta jest wokół miłosnych podbojów, zdrad i romansów, którymi zajmowały się ówczesne elity. Frywolna operetka przepełniona jest największymi hitami łączącymi wspaniałą muzykę i czar wiedeńskich salonów. Na scenie w rytmie walca pulsuje gorąca wiedeńska krew głównych bohaterów, rozbrzmiewają cudowne głosy i znane na całym świecie melodie. W główne role wcielą się wspaniali soliści międzynarodowych scen operowych z towarzyszeniem znakomitej Orkiestry Teatru Muzycznego Arte Creatura.

bilety w sprzedaży poza OCK
18 kwietnia o godzinie 12:00 i 19:00 odbędzie się spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny pt. "Alicja w Krainie Czarów". Wybierzcie się z Alicją w podróż po Krainie Czarów. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zabierze Was w niezwykłą wędrówkę po świecie pełnym niespodzianek i magii. Wyjątkowa sztuka malowania piaskiem i światłem w połączeniu z grą aktorów będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów. A może to tylko sen?... przekonajcie się razem z nami. Zobaczcie na żywo!

bilety w sprzedaży poza OCK
21 kwietnia o godzinie 17:00 i 20:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Renaty Dancewicz, Justyny Fabisiak, Piotra Polka i Cezarego Łukaszewicza, pt. "żONa". To komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju! François startuje w wyborach na mera miasta. Ma liberalne poglądy i wysokoprocentowe poparcie. Jego żona Carla jest inteligentna i atrakcyjna, a piękna córka Louise to ich oczko w głowie. Obrazek idealny - wizerunkowy wzór sukcesu. Ale... życie to nie plakat wyborczy. Jeden dzień wywróci do góry nogami losy całej rodziny, a w konsekwencji może zrujnować błyskotliwą karierę Françoisa.

bilety w sprzedaży w OCK
23 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się spektakl komediowy - z czasów PRL-u... w duchu Stanisława Barei - w wykonaniu Doroty Choteckiej, Joanny Kurowskiej, Martyny Kliszewskiej, Jakuba Przebindowskiego i Lesława Żurka, pt. "Znaczek miłości". Do Muzeum Znaczka Pocztowego w niewielkim miasteczku na zachodzie Polski przyjeżdża nieznany nikomu mężczyzna podający się za przedstawiciela Rady Narodowej. Jego pojawienie się związane jest z wizytą Fidela Castro w Polsce, która miała miejsce w 1972 roku. Znakomita zabawa, wyjątkowe role i kryminalny wątek w tle gwarantują niezapomniany wieczór teatralny.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
13 maja o godzinie 16:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Katarzyny Żak, Elżbiety Romanowskiej, Rafała Królikowskiego i Roberta Rozmusa, pt. "I love you, a teraz się zmień". To komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać! To spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku i jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa - Kocham cię! I love you.

bilety w sprzedaży w OCK
17 maja o godzinie 18:00 odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy w wykonaniu Grzegorza Niemczuka pt. "Ostatnie lata Fryderyka Chopina".To drugi z czterech, zaplanowanych w 2023 roku, recitali fortepianowych w wykonaniu Anny Lipiak i Grzegorza Niemczuka. Grzegorz Niemczuk zabierze w podróż przez ostatnie, trudne lata Fryderyka Chopina. Usłyszymy wzruszające Nokturny, urocze Walce, klimatyczną Kołysankę, namiętną Barkarolę oraz aż 12 Mazurków (ten intymny gatunek był Chopinowi najbliższy u schyłku życia).

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
2 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się premierowy program Igora Kwiatkowskiego pt. "Tylko śmiech nas ocali". "Świat kradnie polskie piosenki", "Koniec Netflixa", "Kąpiel tylko raz w tygodniu", "Kobiety odnoszą liczne obrażenia" - to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Igor Kwiatkowski w swoim najnowszym programie. To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor Kwiatkowski pokaże, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 czerwca o godzinie 10:00 i 12:30 zostanie zaprezentowany muzyczny spektakl, z udziałem bohaterów kultowej bajki "Strażak Sam", pt . "Strażak Sam na żywo. Przygoda na Biwaku". Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów! To wyjątkowa okazja dla dzieci spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.


niedziela
5.02 godz. 17:00 "Czerwone Gitary" - platynowy koncert 55-lecia

piątek
10.02 godz. 17:30, 20:00 "Dobrze się kłamie" - spektakl komediowy w wykonaniu (zamiennie) Olgi Bołądź / Magdaleny Lamparskiej, Przemysława Sadowskiego / Bartłomieja Topy, Piotra Grabowskiego / Marcina Perchucia, Szymona Bobrowskiego / Jakuba Wieczorka, Anity Sokołowskiej / Marty Ścisłowicz, Katarzyny Kwiatkowskiej / Agnieszki Warchulskiej, Wojciecha Zielińskiego / Marcina Hycnara 
niedziela
12.02 godz. 14:00 "Osiemnastka" - premierowy program Kabaretu Paranienormalni

sobota
18.02 godz. 19:00 "Skrzypek na dachu" - musical w wykonaniu Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie

sobota
4.03 godz. 19:00 Koncert zespołów Last Feast of the Wolves i Awakeness w ramach Sceny alternatywnej
wtorek
7.03 godz. 19:00 Koncert muzyki rozrywkowej na Dzień Kobiet i Mężczyzn w wykonaniu Przemeq Band

środa
8.03 godz. 18:00 "Muzyczny portret wybitnych kobiet" - recital fortepianowy Anny Lipiak w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
piątek
10.03 godz. 19:00 Koncert Andrzeja Piasecznego

niedziela
12.03 godz. 18:00 Koncert zespołu "Ponad Chmurami" -  utwory Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz własne kompozycje

niedziela
19.03 godz. 15:30, 18:00 "Nerwica natręctw" - spektakl komediowy, w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman / Katarzyny Ankudowicz / Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Artura Barcisia / Andrzeja Zielińskiego / Macieja Wierzbickiego, Rafała Królikowskiego / Kamila Kuli, Zdzisława Wardejna

sobota
25.03 godz. 17:00 "La Bombe" - spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej / Katarzyny Glinki / Sylwii Juszczak-Krawczyk, Karoliny Sawki / Marii Wieczorek, Sambora Czarnoty / Radosława Pazury, Wojciecha Błacha / Michała Rolnickiego

środa
29.03 godz. 18:00 "Muzyczne obrazy Drogi Krzyżowej" - misterium muzyczno-poetyckie w wykonaniu zespołu De Profundis, z gościnnym udziałem Łukasza Nowickiego

piątek
14.04 godz. 19:00 "Wiedeńska krew" - operetka w III aktach Johanna Straussa w wykonaniu Teatru Muzycznego Arte Creatura

wtorek
18.04 godz. 12:00, 19:00 "Alicja w Krainie Czarów" - spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

piątek
21.04 godz. 17:00, 20:00 "żONa" - spektakl komediowy w wykonaniu Renaty Dancewicz, Justyny Fabisiak, Piotra Polka i Cezarego Łukaszewicza

niedziela
23.04 godz. 18:00 "Znaczek miłości" - spektakl komediowy, w wykonaniu Doroty Choteckiej, Joanny Kurowskiej, Martyny Kliszewskiej, Jakuba Przebindowskiego i Lesława Żurka

sobota
13.05 godz. 16:00 "I love you, a teraz się zmień" - spektakl komediowy w wykonaniu Katarzyny Żak, Elżbiety Romanowskiej, Rafała Królikowskiego i Roberta Rozmusa

środa
17.05 godz. 18:00 "Ostatnie lata Fryderyka Chopina" - recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń

piątek
2.06 godz. 19:00 "Tylko śmiech nas ocali" - premierowy program Igora Kwiatkowskiego
sobota
3.06 godz. 10:00, 12:30 "Strażak Sam na żywo. Przygoda na Biwaku" - spektakl muzyczny dla całej rodziny

Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 1 online 24 stycznia 2023 roku został wydany styczniowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 21 lutego 2023 roku . ...czytaj więcej...
luty 2023
  P W Ś C P S N
05 1 2 3 4 5
06 6 7 8 9 10 11 12
07 13 14 15 16 17 18 19
08 20 21 22 23 24 25 26
09 27 28
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)