Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

logo ock
Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza na wydarzenia przeniesione, powakacyjne premierowe oraz premierowe 2022 roku.

KASA CZYNNA
poniedziałek, czwartek, piątek | godz. 15:00-19:00
wtorek, środa | godz. 11:00-15:00
sobota, niedziela | na godzinę przed planowaną imprezą
oraz na godzinę przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link

aktualizacja 26.11.2021

Impreza przeniesiona | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
4 grudnia
odbędzie się "Koncert Wiedeński" - programowo nawiązujący do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu. Zabrzmią przeboje króla walca - Johanna Straussa, popisowe arie z najsłynniejszych operetek - "Zemsta nietoperza", "Księżniczka czardasza", "Wesoła wdówka", "Baron cygański" i "Kraina uśmiechu" oraz, między innymi walc "Nad pięknym modrym Dunajem", aria Barinkaya "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polka "Tritsch-Tratsch" i słynny "Marsz Radeckiego". W koncercie wezmą udział soliści operowi, którym będzie towarzyszył Kameralny Zespół Straussowski.

Impreza przeniesiona | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
12 grudnia Michał Bajor
zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie", które ukazało się jesienią 2019 roku. Na płycie znalazły się jego ulubione piosenki włoskie i francuskie - od przejmującej "Je sui malade" Dalidy, przez kolorowe "Couleur cafe" Gainsburga, czy roztańczone "Quando, quando", aż po dramatyczny "Hymn miłości" Piaf. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich oraz francuskich przebojów to będzie niezapomniany koncert!

Impreza premierowa | dostępna pula wejściówek została wyczerpana
16 grudnia
odbędzie się spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie, w wykonaniu Anny Gornostaj i Olafa Lubaszenki, pt. "Małżeństwo to morderstwo" - brawurowa komedia, w której zostanie rozwiązana... małżeńska zagadka kryminalna. Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to... aby robić to co zawsze! Bałaganiarz i Wszystkowiedźma uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu będzie towarzyszyć gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni...

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
17 grudnia
wystąpi Kabaret "Ani Mru-Mru" w najnowszym programie pt. "Cirque de Volaille" w... odsłonie cyrkowej! Cirque de Volaille – ewidentnie miało być Voila, no ale jest jak jest... Dlatego zaserwują roladę humoru, oczywiście nie wieprzową, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku!

2022

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK
2 stycznia
odbędzie się koncert noworoczny pt. "Koncert Wiedeński. Noworoczna Gala", będący podróżą do roztańczonego i magicznego Wiednia, podczas którego zostaną wykonane najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana, arie i duety wszechczasów oraz największe światowe szlagiery. Koncert w wykonaniu Królewskiej Orkiestry, pod dyrekcją Myrona Krila - dyrektora artystycznego Filharmonii Tarnopolskiej oraz europejskiej klasy solistów międzynarodowych scen, przeniesie słuchaczy do ojczyzny walca i na Broadway.

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK
15 stycznia
w spektaklu teatralnym pt. "Frida. Życie, sztuka, rewolucja" wystąpi Martyna Kaliszewska. To pierwszy polski spektakl teatralny inspirowany życiem i twórczością meksykańskiej malarki Fridy Kahlo, której 110. rocznicę urodzin obchodzono na całym świecie w 2017 roku będący wzruszającą opowieścią o życiu i miłości, a także walce o artystyczną niezależność - wielkie emocje, namiętność, porywająca muzyka oraz wspaniałe obrazy inspirowane twórczością Fridy Kahlo to wszystko w przejmującym monodramie Martyny Kliszewskiej.

Impreza przeniesiona | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
16 stycznia
wystąpi wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista - Sławek Uniatowski - z koncertem pt. "The Best of II. Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha". Po gorąco przyjętej trasie "The Best Of" - przed nami druga odsłona koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami jego największych, muzycznych idoli! Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha. Podczas koncertu nie zabraknie największych utworów z płyty "Methamorphosis", a także innych utworów.

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK
22 stycznia
odbędzie się koncert Teresy Werner. Teresa Werner Jest autorką tekstów, a w swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym. Występowała na scenach największych teatrów świata, m.in. w Carnegie Hall i na Broadwayu. Koncertowała na kilku kontynentach - w Europie, Afryce, Azji, Ameryce Północnej. W 1991 roku reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Bilet na koncert jest doskonałym prezentem dla Babci i Dziadka z okazji ich święta.

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
4 lutego
zagra zespół "Raz, Dwa, Trzy" należący już do klasyki - występujący od ponad trzydziestu lat - którego prostota i szczerość trafia do każdego, z koncertem pt. "Raz, dwa, trzy... dzieści lat jak jeden koncert!". Zespół w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Przez te wszystkie lata zespół zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym "Raz, Dwa, Trzy" - jego swoistym DNA.

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK i w OCK
12 lutego
odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Barbary Kurdej-Szatan/Katarzyny Ucherskiej, Damiana Kulca, Antoniego Pawlickiego, Piotra Grabowskiego/Marcina Perchucia i Artura Barcisia, pt. "Porwanie" o... człowieku, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów, bo człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny. Może wtedy dopuścić się zupełnie nierozsądnych czynów...

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK
25 lutego
- nie po raz pierwszy - zagoszczą bohaterki przebojowego spektaklu teatralnego z pogranicza musicalu, kabaretu i farsy pt. "Klimakterium... i już". Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się same uporać. A w grupie zawsze raźniej. Spektakl ilustruje w sposób humorystyczny, jak różnymi sposobami można sobie poradzić z problemami. Jedne bohaterki chcą się poddać terapii hormonalnej, inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku ćwiczeń gimnastycznych... Spektakl złożony jest z wielu piosenek wplecionych w akcję.

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK
26 lutego
pojawią się bohaterki drugiej części kultowego spektaklu teatralnego z pogranicza musicalu, kabaretu i farsy pt. "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał". Wydawało się, że w temacie... klimakterium zostało powiedziane już wszystko. Na szczęście nie! Elżbieta Jodłowska powróciła z nowym hitem! "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" powstał na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych. Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Część z nich pojawiła się w "Klimakterium... i już", ale do tego zacnego grona dołączyły nowe artystki - wszystkie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
5 marca
odbędzie się koncert w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio, pt. "The Queen Symphonica". To najnowszy projekt Woytek Mrozek Production, który powstał na podstawie największych przebojów legendarnej grupy "Queen". Projekt ten odznacza się różnorodnością i bogactwem brzmienia, rytmu, koloru, harmonii i melodyjności muzyki grupy "Queen". Podczas dwugodzinnego koncertu zostanie zaprezentowanych 21 największych przebojów zespołu.


sobota
4.12 godz. 18:30 "Koncert Wiedeński" - przeboje Straussa, arie i duety z operetek wiedeńskich w wykonaniu solistów oraz Kameralnego Zespołu Straussowskiego | koncert przeniesiony z 24.04.2020/19.06.2020/12.02.2021

niedziela
12.12 godz. 18:00 "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie" - koncert Michała Bajora | koncert przeniesiony z 26.04.2020/6.12.2020/24.04.2021

czwartek
16.12 godz. 18:00 "Małżeństwo to morderstwo" - spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie

piątek
17.12 godz. 18:00 "Cirque de Volaille" - program Kabaretu "Ani Mru-Mru"

niedziela
2.01 godz. 18:00 "Koncert Wiedeński. Noworoczna Gala" - koncert noworoczny w wykonaniu Królewskiej Orkiestry pod dyrekcją Miroslawa Krila, z udziałem Edyty Piaseckiej (sopran), Sławomira Naborczyka (tenor), Kenny Hustera i Ladies Trio

sobota
15.01 godz. 17:00 "Frida. Życie, sztuka, rewolucja" - spektakl w wykonaniu Martyny Kaliszewskiej

niedziela
16.01 godz. 19:00 "The Best of II. Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha" - koncert Sławka Uniatowskiego | koncert przeniesiony z 4.11.2020/21.03.2021/20.11.2021
sobota
22.01 godz. 17:00 Koncert Teresy Werner

piątek
4.02 godz. 19:30 "Raz, dwa, trzy... dzieści lat jak jeden koncert!" - koncert zespołu "Raz, Dwa, Trzy"

sobota
12.02 godz. 16:00, 19:00 "Porwanie" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Barbary Kurdej-Szatan/Katarzyny Ucherskiej, Damiana Kulca, Antoniego Pawlickiego, Piotra Grabowskiego/Marcina Perchucia i Artura Barcisia, w reżyserii Artura Barcisia

piątek
25.02 godz. 18:00 "Klimakterium... i już" - muzyczny spektakl komediowy

sobota
26.02 godz. 18:00 "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" - muzyczny spektakl komediowy

sobota
5.03 godz. 19:00 Koncert "The Queen Symphonica" w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio

Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.


logo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza na wydarzenia przeniesione , powakacyjne premierowe oraz premierowe 2022 roku . KASA CZYNNA poniedziałek, czwartek, piątek | godz. 15:00-19:00 wtorek, środa | godz. 11:00-15:00 sobota, niedziela | na godzinę przed planowaną imprezą oraz na...czytaj więcej...
grudzień 2021
  P W Ś C P S N
48 1 2 3 4 5
49 6 7 8 9 10 11 12
50 13 14 15 16 17 18 19
51 20 21 22 23 24 25 26
52 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)