Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

na ilustracji collage z plakatów z imprez powakacyjnych
KASA CZYNNA
  • poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00
  • wtorek, środa - godz. 11:00-15:00
  • sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą
  • godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link
  • sprzedaż online https://ock.systembiletowy.pl/ kończy się na godzinę przed wydarzeniem / seansem w kinie
  • informacje o punktach sprzedaży online poza OCK znajdują się przy informacjach o wydarzeniach

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
2 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się program w wykonaniu Igora Kwiatkowskiego pt. "Tylko śmiech nas ocali". "Świat kradnie polskie piosenki", "Koniec Netflixa", "Kąpiel tylko raz w tygodniu", "Kobiety odnoszą liczne obrażenia" - to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Igor Kwiatkowski w swoim najnowszym programie. To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor Kwiatkowski pokaże, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić.


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 czerwca o godzinie 10:00 i 12:30 zostanie zaprezentowany muzyczny spektakl, z udziałem bohaterów kultowej bajki "Strażak Sam", pt . "Strażak Sam na żywo. Przygoda na Biwaku". Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów! To wyjątkowa okazja dla dzieci spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 czerwca o godzinie 20:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Joanny Kurowskiej, Katarzyny Ankudowicz / Marii Niklińskiej / Karoliny Sawki, Artura Barcisia, Lesława Żurka / Roberta Majewskiego, Radosława Pazury pt. "Między łóżkami". To inteligentna komedia Norma Fostera, przedstawiająca zabawne i wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Na scenie zobaczymy 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Będzie doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Sześć pokojów i sześć par, które różnią się od siebie absolutnie wszystkim. Sporo wzruszeń, jeszcze więcej śmiechu, a w centrum tego wszystkiego - łóżko!


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
25 czerwca o godzinie 10:00, 13:00 i 16:00 odbędą się spektakle dla dzieci pełne śpiewu, tańca i zabawy pt. "Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka!". Po raz pierwszy w Polsce, bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny. Wielka Niespodzianka! Dziś dzień urodzin Świnki Peppy. Wszyscy domownicy są podekscytowani i wraz z udziałem widowni przygotowują urodzinową niespodziankę dla bohaterki. Wśród śpiewu, tańca i zabawy cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Pobawi się w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą - Wielką Niespodziankę. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy. Nie zabraknie również błotnych kałuż, które Świnka Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi.
bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
8 września o godzinie 19:00 odbędzie się koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo - najbardziej rozpoznawalnego zespołu z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzonego przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę.


bilety w sprzedaży poza OCK
22 września o godzinie 17:00 i 20:15 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Anny Muchy, Katarzyny Cichopek / Magdaleny Smalary, Anny Korcz / Jakuba Wonsa, Michała Sitarskiego, Bogdana Kalusa, Mariusza Zaniewskiego / Jakuba Wonsa, pt. "Przygoda z ogrodnikiem". Uwielbiana przez widzów komedia w zupełnie nowej odsłonie. Prawdziwa jazda bez trzymanki! Nie obejdzie się bez zdrady, kryminalnego śledztwa i mnóstwa śmiechu! To spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej.


bilety w sprzedaży poza OCK
29 września o godzinie 19:30 po raz drugi odbędzie się program w wykonaniu Igora Kwiatkowskiego pt. "Tylko śmiech nas ocali". "Świat kradnie polskie piosenki", "Koniec Netflixa", "Kąpiel tylko raz w tygodniu", "Kobiety odnoszą liczne obrażenia" - to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Igor Kwiatkowski w swoim najnowszym programie. To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor Kwiatkowski pokaże, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić.
bilety wkrótce w sprzedaży
1 października o godzinie 17:00 odbędzie się koncert w wykonaniu Duo Performance w składzie Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton), pt. "Najpiękniejsze melodie świata". To pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny przepełnione światowymi standardami, przebojami operetki i musicalu. Podczas koncertu zabrzmią miedzy innymi brawurowe czardasze, arie i duety operetkowe z "Księżniczki czardasza", "Wesołej Wdówki", "Hrabiny Maricy, "Balu w Savoyu", hity z musicali "Skrzypek na dachu", "Upiór w operze", "My fair lady", "Czarnoksiężnik z krainy oz", "Deszczowa piosenka" oraz przeboje światowej piosenki, jak „Hallelujah”, „Believe”, „Dumka na dwa serca”, „Time to say goodbye”.


bilety w sprzedaży w OCK
4 października o godzinie 18:00 odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka pt. "Chopin i Grieg - muzyczni bracia". To trzeci z czterech, zaplanowanych w 2023 roku, recitali fortepianowych w wykonaniu Anny Lipiak i Grzegorza Niemczuka.


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
9 października o godzinie 17:00 i 20:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Cezarego Żaka, Bartłomieja Topy, Małgorzaty Pieczyńskiej, (zamiennie) Agnieszki Więdłochy / Marty Chodorowskiej i Michała Zielińskiego, pt. "Kolacja dla głupca". Tytułowa "kolacja dla głupca" ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi bogaty wydawca i człowiek sukcesu. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów przeradza się w arcyzabawny spektakl w komiczny sposób ukazując bohaterów, ich słabości i wady.


bilety w sprzedaży poza OCK
14 października o godzinie 16:00 i 19:30 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Katarzyny Ptasińskiej, Sebastiana Cybulskiego, Wojciecha Solarza, Michała Lesienia-Głowackiego, Michała Meyera, Marka Kaliszuka, Piotra Zelta, pt. "Goło i wesoło". To historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ.


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
20 października o godzinie 19:00 odbędzie się koncert Trzech Tenorów. Każdy z trzech tenorów - Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Mariusz Adam Ruta - ma tak bogaty repertuar, że układa się on w bukiet muzyczny, w którym będą dominować najpiękniejsze polskie i światowe przeboje. Koncert Trzech Tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew, to wydarzenie pełne humoru i zabawy z przebojami m. in. Elvisa Presleya, Franka Sinatry czy Zbigniewa Wodeckiego.bilety wkrótce w sprzedaży
22 października o godzinie 15:30 odbędzie się spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie, w wykonaniu Anny Gornostaj i Olafa Lubaszenki, pt. "Małżeństwo to morderstwo", brawurowa komedia, w której zostanie rozwiązana... małżeńska zagadka kryminalna. Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to... aby robić to co zawsze! „Bałaganiarz” i „Wszystkowiedźma” uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu będzie towarzyszyć gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni...


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
27 października o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie zaprezentowana, przez Teatr Muzyczny Arte Creatura, operetka w III aktach Emmericha Kálmána, pt. "Księżniczka czardasza". To jedna z najbardziej znanych i uwielbianych operetek napisana przez najwybitniejszych librecistów wiedeńskich. Fabuła osnuta jest wokół miłosnego mezaliansu, który odzwierciedla ówczesne życie arystokratycznych elit. Młody książę Edwin zakochany w węgierskiej szansonistce Sylwii gotowy jest popełnić mezalians i poślubić artystkę kabaretową. Stary książę ojciec wzywa jednak Edwina do Wiednia, by doprowadzić do jego ślubu z zamożną hrabianką Stasi. Sylwia dowiaduje się o zaręczynach ukochanego i wyrusza do Wiednia. Na balu udając żonę hrabiego, oczarowuje wszystkich łącznie z niedoszłymi teściami. Po wielu zwrotach akcji Edwin i Sylwia padają sobie w ramiona, a stary książę godzi się wyborem syna. Okazuje się bowiem, że księżna matka także była niegdyś szansonistką, syn musi być więc "genetycznie obciążony".


bilety wkrótce w sprzedaży
29 października o godzinie 16:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Doroty Nowakowskiej, Tadeusza Chudeckiego, Pawła Ferensa / Marcina Trzęsowskiego, Sławomira Dolinca / Macieja Żuchowicza,pt. "Rubinowe Gody". To opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja, że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno. Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności...


bilety w sprzedaży w OCK
6 listopada o godzinie 19:00 odbędzie się, w ramach projektu Kultura 50/50, koncert zaduszkowy, w wykonaniu duetu Bolewski & Tubis, pt. "Obywatel Jazz". To doskonale przyjęty przez publiczność projekt poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Bolewski & Tubis to wyjątkowy duet. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie.


bilety w sprzedaży w OCK
1 grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Anny Lipiak pt. "Muzyka jest światłem". To ostatni z czterech, zaplanowanych w 2023 roku, recitali fortepianowych w wykonaniu Anny Lipiak i Grzegorza Niemczuka.


bilety w sprzedaży poza OCK
2 grudnia o godzinie 17:00 odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (zamiennie) Marty Lewandowskiej / Jolanty Niedźwieckiej, Katarzyny Polewanej / Joanny Kupińskiej, Leszka Stanka, Mateusza Łapki / Michała Piróga / Piotra Miazgi, Lesława Żurka / Przemysława Cypryańskiego, Macieja Wilewskiego / Urszuli Dębskiej, pt. "Szalone nożyczki". Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje...!


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się koncert promujący nową płytę Alicji Majewskiej pt. "Piosenki Korcza i Andrusa". Trzy lata od wydania płyty "Żyć się chce" Alicja Majewska ikona polskiej piosenki powraca z kolekcją zupełnie nowych nagrań. Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus. "Piosenki Korcza i Andrusa" (listopad 2022) to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy – jak mówi o sobie cała trójka – koneserów kolejnego dnia. Choć u Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ale także, jak śpiewa artystka "wszystko, co kiedyś było i jest, to, co składa się na nasze małe światy, na to, jacy jesteśmy".


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
7 grudnia o godzinie 18:00 zostanie zaprezentowany, przez Kiev Ballet Alexander Stoyanov, balet fantastyczny w III aktach, według bajki Charlesa Perraulta z muzyką Siergieja Prokofiewa, pt. "Kopciuszek". To przepiękna bajka mówiąca o skromności i pysze, o dobru i złu, o nagrodzie i karze - opowieść o ubogiej dziewczynie zwanej Kopciuszkiem, prześladowanej przez macochę i złośliwe siostry przyrodnie. Macocha wraz z córkami pojechała na wystawny bal do pałacu królewskiego. Zjawia się tam również odrzucona przez rodzinę Kopciuszek, która tuż po północy w pośpiechu opuszcza pałac gubiąc przy tym pantofelek. Książę ze znalezionym pantofelkiem jeździ po Królestwie szukając właścicielki i odnajduje ją w domu Macochy. Ku wielkiemu niezadowoleniu sióstr, pantofelek pasuje na nogę Kopciuszka - to szczęśliwy finał bajki.
bilety w sprzedaży poza OCK
3 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się musical, na podstawie oryginału Sholem Aleichem Stories, w wykonaniu aktorów Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie, pt. "Skrzypek na dachu". Ponad 30 aktorów na scenie! Balet i śpiew na żywo! Oryginalna nowojorska produkcja na Licencji Music Theatre International. Rewelacyjny zespół Teatru z Czeskiego Cieszyna - Scena Polska na swój jubileusz 70-lecia istnienia wystawił "prawdziwe cudo" ! Jak dotąd niewiele polskich teatrów dramatycznych zmierzyło się z tym legendarnym musicalem. Zwykle zaporę stanowią wysokie koszty wystawienia i konieczność zapewnienia ponad 30-osobowej obsady aktorów perfekcyjnie śpiewających i tańczących.

*******

piątek
2.06 godz. 19:00 "Tylko śmiech nas ocali" - program w wykonaniu Igora Kwiatkowskiego


sobota
3.06 godz. 10:00, 12:30 "Strażak Sam na żywo. Przygoda na Biwaku" - spektakl muzyczny dla całej rodziny

sobota
3.06 godz. 20:00 "Między łóżkami" - spektakl komediowy w wykonaniu (zamiennie) Joanny Kurowskiej, Katarzyny Ankudowicz / Marii Niklińskiej / Karoliny Sawki, Artura Barcisia, Lesława Żurka / Roberta Majewskiego, Radosława Pazury
niedziela
25.06 godz. 10:00, 13:00, 16:00 "Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka!" - spektakle muzyczne dla całej rodziny

piątek
8.09 godz. 19:00 Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo
piątek
22.09 godz. 17:00, 20:15 "Przygoda z ogrodnikiem" - spektakl komediowy w wykonaniu (zamiennie) Anny Muchy, Katarzyny Cichopek / Magdaleny Smalary, Anny Korcz / Jakuba Wonsa, Michała Sitarskiego, Bogdana Kalusa, Mariusza Zaniewskiego / Jakuba Wonsa

piątek
29.09 godz. 19:30 "Tylko śmiech nas ocali" - program w wykonaniu Igora Kwiatkowskiego

niedziela
1.10 godz. 17:00 "Najpiękniejsze melodie świata" - koncert w wykonaniu Duo Performance

środa
4.10 godz. 18:00 "Chopin i Grieg - muzyczni bracia" - recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
poniedziałek
9.10 godz. 17:00, 20:00 "Kolacja dla głupca" -  spektakl komediowy w wykonaniu Cezarego Żaka, Bartłomieja Topy, Małgorzaty Pieczyńskiej, (zamiennie) Agnieszki Więdłochy / Marty Chodorowskiej i Michała Zielińskiego

sobota
14.10 godz. 16:00, 19:30 "Goło i wesoło" - spektakl komediowy w wykonaniu Katarzyny Ptasińskiej, Sebastiana Cybulskiego, Wojciecha Solarza, Michała Lesienia-Głowackiego, Michała Meyera, Marka Kaliszuka, Piotra Zelta
piątek
20.10 godz. 19:00 Koncert Trzech Tenorów - Bartosza Kuczyka, Mirosława Niewiadomskiego i Mariusza Adama Ruty

niedziela
22.10 godz. 15:30 "Małżeństwo to morderstwo" - spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie w wykonaniu Anny Gornostaj i Olafa Lubaszenki
piątek
27.10 godz. 19:00 "Księżniczka czardasza" - operetka w III aktach Emmericha Kálmána w wykonaniu Teatru Muzycznego Arte Creatura

niedziela
29.10 godz. 16:00 "Rubinowe Gody" - spektakl komediowy w wykonaniu (zamiennie) Doroty Nowakowskiej, Tadeusza Chudeckiego, Pawła Ferensa / Marcina Trzęsowskiego, Sławomira Dolinca / Macieja Żuchowicza
poniedziałek
6.11 godz. 19:00 "Obywatel Jazz" - koncert zaduszkowy w wykonaniu duetu Bolewski & Tubis w ramach projektu Kultura 50/50
piątek
1.12 godz. 18:00 "Muzyka jest światłem" - recital fortepianowy Anny Lipiak w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń

sobota
2.12 godz. 17:00 "Szalone nożyczki" - spektakl komediowy w wykonaniu (zamiennie) Marty Lewandowskiej / Jolanty Niedźwieckiej, Katarzyny Polewanej / Joanny Kupińskiej, Leszka Stanka, Mateusza Łapki / Michała Piróga / Piotra Miazgi, Lesława Żurka / Przemysława Cypryańskiego, Macieja Wilewskiego / Urszuli Dębskiej
niedziela
3.12 godz. 18:00 "Piosenki Korcza i Andrusa" - koncert Alicji Majewskiej

czwartek
7.12 godz. 18:00 "Kopciuszek" - balet w III aktach w wykonaniu Kiev Ballet Alexander Stoyanov

sobota
3.02 godz. 18:00 "Skrzypek na dachu" - musical w wykonaniu aktorów Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie

Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.Wieści z Ratusza | 26.05 Wieści z Ratusza czytaj więcej...

dzisiaj

czerwiec 2023
  P W Ś C P S N
22 1 2 3 4
23 5 6 7 8 9 10 11
24 12 13 14 15 16 17 18
25 19 20 21 22 23 24 25
26 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)