Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Volare - koncert LeonVoci & Art Music Trio

od: 24.11.2022 do: 24.11.2022

na plakacie zdjęcia wykonawców, tytuł konceru
24 listopada 2022 roku o godzinie 19:00 (koncert przeniesiony z 17 września 2022 roku) w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert w wykonaniu czterech tenorów i tria instrumentalnego„LeonVoci” & „Art Music Trio” – pt. „Volare”.

„Volare” to wyjątkowy koncert o brzmieniu charakteryzującym największych wykonawców muzyki świata i nawiązujący do najlepszych wykonań takich utworów, jak: „Grande Amore”, „Volare”, „Besame Mucio”, „Brunetki-Blondynki”, „Funiculi Funicula”, „Libertango”, „Tico-Tico”, „Black Orpheus”, „Marsz Turecki”, „Czardasz” i wiele innych światowych pozycji.

„LeonVoci” to zespół ze Lwowa założony w 2015 roku przez Nazara Tatsyshyna – lidera kwartetu. W tłumaczeniu z języka włoskiego oraz hiszpańskiego LeonVoci oznacza „Głosy lwów” lub „Głosy Lwowa”. Popularyzuje muzykę klasyczną przez śpiew operowy na współczesną manierę. Największe światowe przeboje musicalowe, znane arie operowe oraz najpiękniejsze światowe hity tenorzy wykonują z wielką klasą i prawdziwym profesjonalizmem.

To laureaci międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych. Gwiazdy polskiej edycji programu „Mam talent”. Zostali okrzyknięci objawieniem na polskim rynku muzycznym. Swój zróżnicowany repertuar po mistrzowsku wykonują w języku francuskim, włoskim, polskim, hiszpańskim, angielskim i ukraińskim.

skład:
Nazar Tatsyshyn
Roman Chava
Ihor Radvanskyi
Andriy Stetskyy


„Art Music Trio” – zespół, założony w 2007 roku – o brzmieniu charakteryzującym największych wykonawców muzyki świata i nawiązujący do najlepszych wykonań argentyńskiego tanga, muzyki francuskiej, filmowej, standardów jazzowych, utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Utwory w aranżacji muzyków zespołu, usłyszane po raz pierwszy, pozostawiają fenomenalną tęsknotę do powtórnego ich odbioru. Długoletnia współpraca trójki doskonałych muzyków, pozwala im osiągać fascynujące i niepowtarzalne efekty instrumentalnego brzmienia. Wirtuozeria akordeonisty, wspierana mistrzowskim akompaniamentem gitary i basu sprawia, że utwory wykonywane podczas koncertów, przyjmowane są z wielkim aplauzem. Nagrania i koncerty tria są w swej formule brzmieniowej i wykonawczej wyjątkową i niezwykle interesującą propozycją na rynku muzycznym.

skład:
Janusz Korczyk
– akordeon
Jarosław Mitoraj – bas
Arkadiusz Wiech – gitara

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminami.
Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Rezerwacje niewykupione w wyznaczonym terminie będą anulowane.

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Regulamin internetowej sprzedaży biletów przez Oświęcimskie Centrum Kultury.


bilety: 110 zł, 100 zł, 90 zł

bilety do nabycia na www.kupbilecik.pl

organizator: Studio Artystyczne „Mitoraj”

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.


Wieści z Ratusza | 30.09 Wieści z Ratusza czytaj więcej...

dzisiaj

październik 2022
  P W Ś C P S N
39 1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)