Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

RPG online z OKF

od: do:

Ilustracja przedstawia kostkę do gry na kratkowanym polu

Gry fabularne pojawiły się w latach 70., ale ostatnio przezywają renesans. Pewnie dlatego, że takie platformy jak Discord czy Roll20 dały możliwość grania online. Chociaż nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania przy stole, to jednak nie zawsze są ku temu warunki.

W grach RPG każdy ma szansę przezywać takie przygody, na jakie ma ochotę. Zostać herosem walczącym ze smokami? Eksplorować niezbadane rejony kosmosu? Stać się słynnym rewolwerowcem, prywatnym detektywem, wiedźminem... Możliwości jest bez liku. To szansa na to, by stworzyć własną, epicką opowieść, która może ciągnąć się przez długie lata.

Oświęcimski Klub Fantastyki od dwudziestu lat zrzesza także miłośników gier fabularnych. Na klubowym Discordzie trwają kampanię w m.in. takie gry jak Dungeons & Dragons 5.0, Zew Cthulhu 7.0, Tajemnice Pętli (gra z nami aktualnie ponad 20 osób)... A może sam jesteś Mistrzem Gry i szukasz graczy? Dołącz do nas!Modelarze OKF-u

Gry bitewne to oczywiście rozgrywka przy stole, do której przydaje się znakomita znajomość zasad, taktyczny zmysł i lata praktyki.

Ale niemniej istotnym, a dla wielu ważniejszym aspektem tego hobby jest mozolne, wymagające precyzji i cierpliwości przygotowanie figurek i terenów.

Zapraszamy do obejrzenia figurek do gier Dungeons & Dragons, Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40.000, Bolt Action wykonanych przez klubowiczów Oświęcimskiego Klubu Fantastyki - podczas... pandemii - Kazimierza Bika, Łukasza Junga, Natana Kohsa, Bartłomieja Kozaka, Roberta Kubicę, Grzegorza Płonkę, Eryka Szałaśnego i Pawła Węglarza.


Chociaż tradycyjne spotkania Oświęcimskiego Klubu Fantastyki działającego w Oświęcimskim Centrum Kultury są chwilowo zawieszono, nie oznacza to jednak, że OKF nie działa w przestrzeni wirtualnej.

Oświęcimski Klub Fantastyki online link
Plakat przedstawia szereg zdjęć twarzy oraz tytuł projektuNasz portret - projekt Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej zaprasza do stworzenia zbiorowego portretu mieszkańców . To przedsięwzięcie jest okazją, by stać się częścią wspaniałej historii ziemi oświęcimskiej. Można przesłać swoje zdjęcie i stworzyć wraz z Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej...czytaj więcej...
maj 2021
  P W Ś C P S N
17 1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)