Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Konkurs Rzeźbiarski Podróż w poszukiwaniu siebie

od: 22.10.2021 do: 22.10.2021

plakat konkursu z logiem - popiersiem rzeźby, nazwa konkursu, loga
22 października 2021 roku o godzinie 17:00 w galerii "Tyle światów" Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędzie się podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy I Konkursu Rzeźbiarskiego Ziemi Oświęcimskiej "Podróż w poszukiwaniu siebie", zorganizowanego przez Laboratorium Sztuki w Oświęcimiu, we współpracy z Oświęcimskim Centrum Kultury.

Wystawa pokonkursowa prezentowana będzie do 14 listopada 2021 roku.

Konkurs odbywał się w dniach 17-19 września 2021 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury w trzech kategoriach wiekowych - uczniów szkół podstawowych klas IV-VI i VII-VIII oraz szkół ponadpodstawowych, w tym podopiecznych ośrodków kultury z terenu powiatu oświęcimskiego

Komisja w składzie:
dr hab. Agata  Agatowska
artysta plastyk, rzeźbiarka
Karolina Łukawska
artysta plastyk, rzeźbiarka
Agnieszka Kołodziej-Ryś
plastyk, pedagog
Klaudia Kowal-Grabowska
grafik, projektant MAEM
Ewa Marchewka
specjalista ds. relacji biznesowych MAEM

po  obejrzeniu 126 prac rzeźbiarskich, przyznała 2 nagrody specjalne, nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych oraz wyróżniła udziałem w pokonkursowej wystawie.

nagrody specjalne
  • Nagroda Wójta Gminy Oświęcim
    Kalina Smrek – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
  • Nagroda Laboratorium Sztuki w Oświęcimiu
    Amadeusz Bęgziak – Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Brzeszczach
kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI
  • I miejsce
    Klaudia Nasienniak, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
  • II miejsce
    Aleksander Jarzyna, Szkoła Podstawowa nr 3, Oświęcim
  • III miejsce
    Nina Jaromin, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
  • wyróżnienia
    Alicja Janik, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
    Łukasz Leszczyński, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
    Sebastiana Pawłowska, Szkoła Podstawowa nr 3, Oświęcim
    Krzysztof Miłoń, Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8, Oświęcim
    Anna Jałowiecka, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
    Adam Kotyla, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
    Pola Kwiatkowska, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
kategoria wiekowa – uczniowie klas VII–VIII
  • I miejsce
    Łukasz Bachura, Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
  • II miejsce
    Zofia Noworyta, Szkoła Podstawowa, Piotrowice
  • III miejsce
    Nadia Kluwak, Szkoła Podstawowa, Grojec
  • wyróżnienia
    Marika Możdżeń, Szkoła Podstawowa, Grojec
    Zuzanna Chowaniec, Szkoła Podstawowa, Grojec
    Klara Kuszneruk, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
    Magdalena Meus, Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
    Wojciech Foks, Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
kategoria wiekowa – uczniowie szkół ponadpodstawowych
  • I miejsce
    Aleksandra Moskal, Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
  • II miejsce
    Karolina Pater, Powiatowy Zespół Szkół nr 9 im. M. Dąbrowskiej, Kęty
  • III miejsce
    Julia Skucha, Oświęcim
  • wyróżnienia
    Wiktoria Chylaszek, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
    Wiktoria Wójcik, Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. St. Konarskiego, Oświęcim
    Franciszek Kacorzyk, Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
    Katarzyna Pater, Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, Oświęcim
wyróżnienie przez kwalifikację do wystawy

Maja Pawela, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Brzeszcze
Emilia Dźwigoń, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza, Grojec
Martyna Olejarz, Powiatowy Zespół Szkół nr 9 im. M. Dąbrowskiej, Kęty
Joanna Janik, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Brzęk, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Karolina Dąbroś, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kovacs, Salezjańskie Publiczne Liceum Ogólnokształcące, Oświęcim
Aleksandra Dębowska, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Natalia Mróz, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Michał Leśniak, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Natalia Gabryś, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Mikołaj Łakomy, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Agata Kozieł, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2, Oświęcim
Amelia Sokolińska, Szkoła Podstawowa nr 3, Oświęcim
Grzegorz Prażmowski, Szkoła Podstawowa nr 3, Oświęcim
Bartosz Piecuch Kawczak, Szkoła Podstawowa nr 3, Oświęcim
Martyna Tomiczek, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Eliza Żak, Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Marta Karolus, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Ksenia Bartecka, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Aleksander Kotyla, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Kinga Makuch, Zespół Szkół Podstawowych, Piotrowice
Natalia Tobiasz, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Przecieszyn
Natalia Tobiasz, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Przecieszyn
Magdalena Wróbel, Szkoła Podstawowa, Włosienica



Wieści z Ratusza | 15.10 Wieści z Ratusza czytaj więcej...

dzisiaj

październik 2021
  P W Ś C P S N
39 1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)