Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy

od: 02.10.2020 do: 02.10.2020

2 października 2020 roku o godzinie 19:00 (koncert przeniesiony z 21 marca 2020 roku) w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert zespołu "Raz, Dwa, Trzy" - należącego już do klasyki - którego prostota i szczerość trafia do każdego - pt. "30 lat jak jeden koncert...".

***
WAŻNA INFORMACJA


W związku z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, tj. zachowaniem obowiązku sprzedaży biletów do 50% miejsc w sali widowiskowej, zwracamy się z prośbą do osób posiadających rezerwacje i zakupione bilety na koncert zespołu "Raz, Dwa, Trzy" - aktualny termin 2 października, o potwierdzenie zachowania zakupionych biletów i potwierdzenie rezerwacji biletów do 12 sierpnia 2020 roku w kasie OCK - telefonicznie (33 842 25 75), mailowo: kasa@ock.org.pl lub osobiście.

Oświęcimskie Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do zmiany miejsc w dokonanych rezerwacjach w celu przestrzegania obostrzeń sanitarnych.

Rezerwacje niepotwierdzone i niewykupione zostaną anulowane. Z uwagi na wyjątkową sytuację przestają obowiązywać terminy wykupu rezerwacji widniejące w regulaminie rezerwacji i sprzedaży biletów OCK.

Osoby posiadające bilety, zainteresowane zmianą miejsc, uwzględniającą odstępy między widzami, proszone są o kontakt do 20 sierpnia 2020 roku z kasą OCK.

Osoby, które rezygnują z zakupionych biletów proszone są o ich zwrot do 20 sierpnia 2020 roku w kasie OCK.

Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się 21 sierpnia 2020 roku.

Kasa i kasa kina jest czynna na godzinę przed pierwszym seansem - do rozpoczęcia ostatniego seansu. W przypadku seansów odbywających się z kilkugodzinnym odstępem, kasa jest czynna na godzinę przed seansem - do rozpoczęcia seansu. Repertuar link.

Koncert odbędzie się zgodnie z obowiązującymi w dniu imprezy zaleceniami sanitarnymi związanymi z epidemią COVID-19.

***
"Raz, Dwa, Trzy"
są uniwersalni bez względu na wiek - swój i odbiorcy - i potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk - od jarocińskiej sceny po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku.

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i rozpoczęła się historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu - historia zespołu - który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język i w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe.


fot. Radek Polak

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym "Raz, Dwa, Trzy" - jego swoistym DNA.

Koncertami bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół chce uczcić swoją z widzami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że są z zespołem.

Te 30 lat minęło jak jeden koncert!


fot. Radek Polak

skład zespołu:
Adam Nowak – gitara, śpiew
Grzegorz Szwałek – pianino, akordeon
Jacek Olejarz – perkusja
Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna
Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas


fot. Radek Polak

bilety: 75 zł, 65 zł, 55 zł

Walkiria - transmisja z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku The Metropolitan Opera w Nowym Jorku zaprasza online na powtórkowe pokazy spektakli operowych z cyklu Live in HD . Codziennie – od 17 marca – proponuje do obejrzenia operę ze swojego bogatego repertuaru. The Metropolitan Opera prezentuje zarówno spektakle najnowsze,...czytaj więcej...

dzisiaj

sierpień 2020
  P W Ś C P S N
31 1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)