Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Kolacja pożegnalna - spektakl komediowy

od: 23.09.2020 do: 23.09.2020

23 września 2020 roku o godzinie 19:00 (spektakl przeniesiony z 30 marca 2020 roku) w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej, Janusza Chabiora i Piotra Gąsowskiego, w reżyserii Tomasza Dutkiewicza, pt. "Kolacja pożegnalna".

***
WAŻNA INFORMACJA

W związku z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, tj. zachowaniem obowiązku sprzedaży biletów do 50% miejsc w sali widowiskowej, zwracamy się z prośbą do osób posiadających rezerwacje i zakupione bilety na spektakl "Kolacja pożegnalna" - aktualny termin 23 września o potwierdzenie zachowania zakupionych biletów i potwierdzenie rezerwacji biletów do 12 sierpnia 2020 roku w kasie OCK - telefonicznie (33 842 25 75), mailowo: kasa@ock.org.pl lub osobiście.

Oświęcimskie Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do zmiany miejsc w dokonanych rezerwacjach w celu przestrzegania obostrzeń sanitarnych.

Rezerwacje niepotwierdzone i niewykupione zostaną anulowane. Z uwagi na wyjątkową sytuację przestają obowiązywać terminy wykupu rezerwacji widniejące w regulaminie rezerwacji i sprzedaży biletów OCK.

Osoby posiadające bilety, zainteresowane zmianą miejsc, uwzględniającą odstępy między widzami, proszone są o kontakt do 20 sierpnia 2020 roku z kasą OCK.

Osoby, które rezygnują z zakupionych biletów proszone są o ich zwrot do 20 sierpnia 2020 roku w kasie OCK.

Sprzedaż biletów na spektakl rozpocznie się 21 sierpnia 2020 roku.

Kasa i kasa kina jest czynna na godzinę przed pierwszym seansem - do rozpoczęcia ostatniego seansu. W przypadku seansów odbywających się z kilkugodzinnym odstępem, kasa jest czynna na godzinę przed seansem - do rozpoczęcia seansu. Repertuar link.

Spektakl odbędzie się zgodnie z obowiązującymi w dniu imprezy zaleceniami sanitarnymi związanymi z epidemią COVID-19.

***
Kolacja pożegnalna to wystawna kolacja na cześć osoby, którą organizatorzy wieczoru chcą się pozbyć ze swojego otoczenia. Rozmach jaki temu towarzyszy ma być dowodem na to, że zaproszony gość był im bliski. Oczywiście zaproszona osoba nie ma pojęciu w jakim celu została zaproszona!

Pierre i Clotilde to typowi przedstawiciele francuskiej klasy średniej. Zapraszają Didiera - wieloletniego przyjaciela - na pożegnalną kolację. Podczas wizyty robią wszystko, aby gość czuł się wyjątkowo - wspominają dawne czasy, otwierają drogie wino i są przemili. Jednak Didier w pewnym momencie orientuje się, o co w tym wszystkim chodzi. Słyszał bowiem od ich wspólnego znajomego o takowych spotkaniach. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gospodarze czują się podle, Pierre z wdziękiem próbuje ratować sytuację, w której się znaleźli...

Co z tego wyjdzie? Czy Didier wybaczy fałszywym przyjaciołom, czy Pierrowi i Clotilde wystarczy determinacji w poprowadzeniu intrygi do końca? Wszystko się okaże na scenie! Inteligentna francuska komedia, mistrzowsko zagrana i wyreżyserowana spowodują, że będzie to niezapomniana zabawa.

Kolacja pożegnalna | Un dîner d'adieu

tekst: Alexandre de La Patellière & Matthieu Delaporte
tłumaczenie: Witold Stefaniak
reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Anna Męczyńska
wykonawcy: Katarzyna Skrzynecka, Janusz Chabior, Piotr Gąsowski
czas: 120 minut

bilety: 90 zł, 80 zł, 70 złWalkiria - transmisja z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku The Metropolitan Opera w Nowym Jorku zaprasza online na powtórkowe pokazy spektakli operowych z cyklu Live in HD . Codziennie – od 17 marca – proponuje do obejrzenia operę ze swojego bogatego repertuaru. The Metropolitan Opera prezentuje zarówno spektakle najnowsze,...czytaj więcej...

dzisiaj

sierpień 2020
  P W Ś C P S N
31 1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)